Холостяк
Дивіться також
Холостяк Випуск 6 Сезон 8. Випуск 6 від 13.04.2018
Випуск 6 | 13.04.2018 | Сезон 8

Найромантичніше шоу України Холостяк 2018 випуск 6 від 13.04.2018 триває. Минуло шість тижнів і учасниці вже ближче познайомилися з холостяком. Але все ще попереду! Адже Рождену Анусі належить вибрати лише одну єдину. Тому дівчатам не можна зупинятися, а потрібно намагатися добре проявити себе і вразити холостяка, щоб роздобути бажану троянду.
У 6 випуску Холостяк 8 сезон від 13.04.2018 Рожден Анусі влаштував дівчатам приємний сюрприз – Різдво серед весни. Учасниць під ялинкою чекали подарунки, про які вони мріяли з дитинства. Які емоції відчули дівчата, ви дізнаєтеся вже в першій частині 6 серії Холостяк 2018. Одна з учасниць розплакалася, не побачивши подарунка від Рождена під ялинкою. Чим це закінчиться? І як відреагували на сльози дівчини інші учасниці?
Перше індивідуальне побачення в проекті Холостяк 8 сезон 6 випуск вийшло дуже сімейним і затишним. Не пропустіть це! Аня росла без батьків, її виховувала прабабуся. Тому Рожден захотів відтворити для неї картину маленького затишного сімейного вогнища: будинок, галявина, камін і вони удвох. На цьому побаченні він хотів, щоб дівчина відчула турботу і домашній затишок. Як пройшла індивідуальна зустріч холостяка з Анею ви дізнаєтеся вже сьогодні!
Як виявилося, холостяк продовжив відтворення сімейної картини. І на другому побаченні Рожден запропонував Олі «трохи побути батьками». Як на це відреагувала учасниця, яка отримала можливість на індивідуальному побаченні побути нянькою в шоу Холостяк 8 сезон випуску 6 від 13.04.2018? І чому Оля засмутила Рождена?
Галі дісталося романтична подорож в іншу країну. Разом з Рожденом дівчина полетіла до сонячного Єгипту! Що сталося між ними в подорожі? І чому Галя приховала це від учасниць?
Як завжди, підсумком 6 серії Холостяк 8 буде Церемонія троянд. Рожден Анусі захотів перед врученням квітки поговорити з Олею і Настею. Чим закінчилася розмова для дівчат? І хто назавжди покинув проект Холостяк 2018 у 6 випуску від 13.04.2018 дізнайтеся прямо зараз.

Дивитися онлайн: Холостяк 8 сезон випуск 5 від 06.04.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: