Холостяк

Онлайн-конференція з учасницею «Холостяк»-8 Настею

Настя стала учасницею романтичного реаліті «Холостяк»-8 лише на п’ятому тижні. Прийшовши на концерт свого улюбленого виконавця Рождена, дівчина вирішила ризикнути і передала йому записку з проханням про особисту зустріч. Вчинок вразив холостяка настільки, що він запропонував Насті взяти участь у проекті. Однак уже наступного тижня Рожден зрозумів, що побудувати з дівчиною стосунки йому не вдасться. В рамках онлайн-конференції Настя розповіла, чим займається після проекту і як ставиться до свого кумира тепер. Докладніше в матеріалі.

2018-04-25_173533

Які у тебе були емоції, коли Рожден вийшов до тебе після концерту?

Ой, це було так несподівано, якщо чесно! Я чекала досить довго і вже було пізно. Сиділа і думала, що, напевно, зараз я просто піду додому. Саме уявила собі дорогу, коли раптом виходить Рожден, і я усвідомлюю, що думок в голові у мене немає. Просто нуль. Я йому кажу: “Привіт, сідай до мене”. Він сідає, і я в повній розгубленості починаю щось говорити… Потім розумію: ага, це я зараз йому подякую за концерт, нормальний початок розмови (сміється. – Прим. ред.). Тому була цілковита розгубленість і дуже великий переляк.

Читайте також: Онлайн-конференція з учасницею «Холостяк»-8 Машею

Чи змінилося твоє ставлення до холостяка після того, як ти подивилася випуски в ефірі?

Ставлення як таке не змінилося. Я думаю, воно в принципі не змінювалося з моменту, коли ми були незнайомі, і доти, як познайомилися, як я пішла з проекту і побачила його в ефірі. Я чітко знала, за що я поважаю і люблю Рождена. Ці моменти були, є і будуть. Вони не змінюються в залежності від того, що я бачу. Але саме шоу мені цікаво дивитися. Коли я прийшла на проект, я хотіла пізнати Рождена як людину і особистість, почути відповіді на свої питання. А в ефірі мені цікаво спостерігати за тим, як він будує стосунки. Це те, чого я взагалі не бачила, будучи на проекті, але можу подивитися вже на екрані.

Як склалося твоє життя після проекту?

Я б дуже хотіла сказати, що після проекту я пішла у відпустку, відпочила, подорожувала, зустрілася з друзями… Проте ні. Наступного ж дня я пішла на роботу. Справа в тому, що мені довелося терміново приймати рішення, що я йду, терміново всіх попереджати. Тому, коли повернулася, вже не могла підвести свою команду і сказати: знаєте, мені потрібен ще тиждень, аби відпочити. Проект емоційно дуже виснажує. З одного боку, за тиждень без пошти, комп’ютера і телефону ти ніби як відпочиваєш. З іншого – емоційно ти вникаєш в усе, що відбувається. Ти не знаєш, що буде далі. У реальному житті ми приблизно розуміємо, що нас чекає, а на проекті невідомо, що буде відбуватися навіть протягом наступних 4-х годин. Це постійна напруга, стрес. І коли ти виходиш з проекту, бажано відпочити, побути з сім’єю або з друзями, змінити обстановку. У мене так не вийшло – я відразу ж пішла на роботу. Було дуже складно.

Більше відповідей на найцікавіші запитання глядачів дізнаєтеся з відеоконференції з Настею:

Video: Холостяк 2018: онлайн-конференція з Настею

Холостяк 2018 у шостому випуску покинула Настя. Онлайн-конференція з учасницею Холостяк 8 сезон

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: