Холостяк

Розповівши про поцілунок з Іраклі, Олена довела Наташу до істерики

Цього разу Холостяк разом з дівчатами відправиться до сонячної Іспанії – країни свят і вражень. Однак канікули розпочнуться зі сліз і великого скандалу. Визнання однієї з учасниць про поцілунок з Іраклі обернеться для суперниць справжнім шоком! Як же дівчата сприймуть неприємну новину? Хто захоче покинути проект прямо після Церемонії троянд?

Тим часом, три учасниці – Аня, Анетти і Настя продовжать боротися за серце Холостяка. Разом з Іраклі вони вирушать створювати барвистий шедевр за допомогою… своїх тіл. Після чергового «неспілкування» Анетти на попередньому тет-а-теті, дівчина напористо буде намагатися привернути увагу Холостяка. Така активність обернеться для неї трагічно! Що ж сталося?

43343

Вже ввечері у кожної учасниці з’явиться можливість підкорити Іраклі. Одна з дівчат, нарешті, набереться сміливості і скаже Холостяку, що ще не мала сексуального досвіду. А сама скромна учасниця доведе, що здатна бути ініціативною, чим дуже здивує Іраклі.

Незважаючи на обурення дівчат, індивідуальне побачення дісталося дівчині, яка вже мала можливість розкритися перед Холостяком. Учасниця та Іраклі виявляться… на різних півкулях! Чи зможуть вони переступити через нульовий меридіан і подолати відстань? А подолати внутрішні переживання допоможе екстремальна розвага – флайбордінг! Що ж з цього вийде?

454

Друга індивідуальна зустріч призначена учасниці, яку найбільше зворушив поцілунок Іраклі. Вона не має наміру приховувати своє обурення та образу. Чи зможе дівчина знайти компроміс з Холостяком, або їхнє побачення скінчиться, так і не почавшись?

Пристрасті закиплять з новою силою і нагадають справжню кориду! Як пройде непростий тиждень? Чи зможуть дівчата впоратися зі своїми емоціями? Про це та про багато іншого ви дізнаєтеся вже цієї п’ятниці о 20:00 в ефірі проекту «Холостяк».

Video: Рассказав о поцелуе с Иракли, Алена довела Наташу до истерики

Об этом и о многом другом узнаете уже в эту пятницу, в 20:00, в эфире проекта «Холостяк» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: