Холостяк

Після розмови з донощиком Холостяк не дав троянду своїй фаворитці

Через кілька побачень з дівчатами Іраклі Макацарія повинен був добре подумати і зрозуміти, з ким же з них він готовий і хоче знайомитися далі, хто з ним щирий, а хто лукавить. Але виявилося, що на проекті у нього є помічник, який готовий допомогти йому розібратися з цим. І це одна з «холостячок»!

Дівчата навіть не підозрювали, що за ними спостерігають, і про їхні внутрішні розмови Холостяк обов’язково дізнається все.

«Секретний агент» повідала Іраклі про те, що Маріанна, яка отримала троянду першого враження, насправді лише актриса, і прийшла на проект явно не за коханням. При включенні камер вона веде себе зовсім по-іншому, ніж у житті.vlcsnap-2016-03-11-15h22m45s7

А Галина і зовсім веде себе не жіночно, часто говорить грубі речі і навіть засмагає топлес на очах у жителів всього готельного комплексу!

На жаль, для обох дівчат розмова «агента» з Іраклі стала фатальною – з обома він попрощався на церемонії троянд.vlcsnap-2016-03-11-15h28m31s128

Позитивний відгук Холостяк отримав про Настю – в щирісті її намірів ніхто не засумнівався. Але виявилося, що дівчина не була готова до такої тривалої розлуки з маленькою донькою, тому просила не тримати її на проекті, якщо Іраклі до неї нічого не відчуває.

«Я не хочу забирати час твоєї дитини», – промовив на церемонії Холостяк і не дав Насті троянду.

Хто ж ще покинув шоу? Дивіться у випуску!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: