Холостяк

Одна з учасниць виявиться донощиком Холостяка

У другому випуску романтичного реаліті «Холостяк-6» дівчата нарешті зможуть відпочити від вечірніх суконь, красивих зачісок і складного макіяжу. Вони вирушать до Буковелі, де опиняться в більш природних для них умовах. Деяким красуням пощастить першими потрапити на спілкування з Іраклі Макацарія.

Запрошення на індивідуальне побачення отримає учасниця, з якою Холостяку так і не вдалося поспілкуватися на першій вечірці. Щоб спокутувати свою провину і компенсувати недолік спілкування, Іраклі покличе її на зустріч. Щоправда, він ніяк не очікував, що інша дівчина також хочете відправитися з ними. В результаті індивідуальне побачення перетвориться на «побачення на виліт».

А ось групове побачення дістанеться кардинально різним учасницям. І буде воно… екстремальним! Причому у всіх сенсах. Поки одна з дівчат буде милуватися заходом сонця разом з Іраклі, інші будуть змушені штовхати автомобіль, ледь не занурившись в бруд. Холостяку доведеться постаратися, щоб спокутувати провину.

На третьому побаченні, яке нарешті буде індивідуальним, разом з учасницею Іраклі Макацарія буде боротися зі своїм головним страхом – висотою. Віддалить чи зблизить їх страшне хвилювання?

Але найбільшою несподіванкою стане поява «секретного агента» на проекті! Виявляється, одна з дівчат розповідає Іраклі про все, що коїться у будинку, поки його немає. Всі таємниці учасниць будуть розкриті…

Дивіться вже сьогодні, о 20:00 на СТБ!

Video: Одна из участниц окажется тайным агентом Холостяка

Во втором выпуске романтического реалити «Холостяк-6» девушки наконец смогут отдохнуть от вечерних платьев, красивых причесок и сложного макияжа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: