Хата на тата
Дивіться також
Хата на тата Випуск 3 Сезон 5. Випуск 3
Випуск 3 | 07.09.2016 | Сезон 5

Тато – учасник випуску 3 «Хата на тата» 5 сезон Серьога Ридван номер один у всій Черкащині. Саме так вважає сам батько чотирьох дітей. Живе блатний тато досі, як й у лихі 90-ті. За його словами, обличчя людини – це те, як вона виглядає, а саме білі кросівки, костюмчик Адідас і мурчалочкі в руках. Так повинен одягатися справжній чоловік.
Хатніми справами займається лише мама Таня. За її роботою, як і за сусідами, Серьога регулярно стежить у бінокль, валяючись у гамаку. Він упевнений, що займатися дітьми повинен тільки чоловік.
«Якщо їх буде виховувати мама, вони ж ганчірками виростуть», – пояснює Серьога. Тільки ось вчить він їх, як грати в карти на гроші, правильно бити у «морду» та «крутитися по життю».
Папа Серьога дуже чекав на «Хата на тата» і на від’їзд дружини. У перший же день він пішов «двіжувати з братвою» до місцевого клубу і був упевнений, що запросто впорається з роботою дружини.
Але отримавши завдання із графіка жінки, він не повірив, що це можливо зробити за один день. Серьога запевняє, що не з тих, кому «слабо» впоратися із жіночою роботою, але чи виконає він всі завдання?
Дивись, як жив блатний тато з 90-тих за графіком дружини у випуску 3 «Хата на тата – 5»!

Дивіться онлайн випуск 2 сезон 5 Хата на Тата прямо зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: