Випуск 9 | 04.11.2019 | Сезон 8

Сьогодні в проєкті Хата на тата 8 сезоні 9 випуску від 04.11.2019 дивіться перевиховання татка-винахідника з Новоукраїнки.

Андрій Новіков переконаний, що він створений для геніальних винаходів, а не для домашніх клопотів. А ще чоловік вважає себе українським Ілоном Маском. Американський інженер відкрив світу електромобіль Тесла, а яка користь від винаходів Андрюхи? Дізнайтеся просто зараз!

Герой 9 випуску шоу Хата на тата Андрій працює машиністом локомотива на залізній дорозі. Але навіть на роботі Андрюха скинув всі обов’язки на помічника і розважається як може. Коли у татка вихідний, родина може не сподіватися на його увагу. Увесь вільний час чоловік присвячує майбутнім винаходам. Останнім його витвором став електровелосипед, який Андрій мріє продати за 20 тисяч доларів.

Девайси чоловіка – болюча тема для дружини Олени. Адже все господарство та виховання дітей лягло на її тендітні плечі. Але шоу Хата на тата 8 сезон влаштує мамі справжній релакс. Жінку чекає омріяний відпочинок у сонячній Одесі. У президентському номері п’ятизіркового готелю Олена відчує себе справжньою королевою.

Дивіться онлайн шоу Хата на тата 8 сезон 9 випуск від 04.11.2019 на сайті СТБ, щоб першими побачити, чи впорається татко з обов’язковими завданнями?

Дивіться онлайн Хата на тата 8 сезон 8 випуск від 21.10.2019

Дивитись онлайн Хата на тата 8 сезон

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: