Випуск 11 | 18.11.2019 | Сезон 8

У проєкті Хата на тата 8 сезон 11 випуск від 18.11.2019 великий директор перетвориться на турботливого батька, хорошого брата, люблячого чоловіка та вдячного сина.

Олександр Слюсарев – директор фірми Сан-Санич. Але командує він не лише на роботі, а й вдома. Чоловік впевнений, що жінці потрібно постійно давати якісь завдання, бо коли вона сидить без діла, то починає деградувати. Дружина вже втомилася постійно прибирати, готувати, самостійно виховувати дітей… Світлана мріє, щоб у дітей була не лише мама, а й тато, який може і підтримати, і вислухати, і допомогти. Чи зможе герой шоу Хата на тата 2019 перевиховатися та налагодити стосунки з близькими? Дізнайтеся просто зараз!

В 11 випуску шоу Хата на тата Світлана вирушить до богемного Києва, де на неї чекають світські знайомства, несподівані подарунки, королівські апартаменти та довгоочікуваний відпочинок від домашніх клопотів.

Дивіться онлайн шоу Хата на тата 8 сезон 11 випуск від 18.11.2019 на сайті СТБ, щоб побачити, чи отримає татко грошовий приз?

Дивіться онлайн Хата на тата 8 сезон 10 випуск від 11.11.2019

Дивитись онлайн Хата на тата 8 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: