Выпуск 18 | 24.12.2018 | Сезон 7

Він мчить зі швидкістю вітру, виживає в нелюдських умовах і долає будь-яке бездоріжжя – це Олександр Мицька. Сьогодні проект Хата на тата 7 сезон покаже 37-річному малюку, що таке справжнє життя. А побуваємо ми на Закарпатті, де живуть сильні чоловіки, а серед них і Саша Мицька. Він любить мотоцикли, швидкість, небезпеку та комп’ютерні ігри. Саша прикордонник, який нічого не боїться. Саме своєю безстрашністю він підкорив свою дружину Ренату 10 років тому. А зараз старший прапорщик Мицька працює на не надто тяжкій роботці і опирається будь-якому розвитку. Одного разу дружина вмовила чоловіка, що купить йому машину, якщо той погодиться піти на навчання. Тепер у Мицька є іменна машина і все так же немає бажання вчитися.

Водночас, його кохана дружина тяжко працює на трьох роботах, щоб забезпечити сім’ю. Крім того, вона готує, пере, прибирає і часом не спить по три доби. Ну а Саша тільки радіє, як йому пощастило з дружиною і тішиться з того, яка вона у нього турботлива годувальниця. Він настільки знахабнів, що випрошує у дружини гроші на свої примхи – він виклянчив навіть новенький мотоцикл. Щоб хоч якось заманити Сашка до чоловічої роботи – Рената купила йому величезний набір інструментів. Та все даремно – той тільки милується ними, а працювати все так само не любить і говорить, що ніяких домашніх обов’язків у нього немає. Тільки старший син вміє пошкодувати маму, а та хвилюється, що хлопчик залишився без татової підтримки і не вміє захистити себе.

Рената, може, і не терпіла б такого чоловіка, але вона розуміє, що у дітей повинен бути батько. Тому, на допомогу Ренаті поспішає проект Хата на тата, який візьметься за перевиховання її ледачого чоловіченька. Тепер настав час Саші показати себе у всій красі, адже він буде змушений цілий тиждень виживати за розкладом дружини. Яким же буде процес виховання Мицька, і чи зможе він зрозуміти, як важко було його дружині Ренаті? Не пропустіть новий випуск програми Хата на тата 7 сезон 18 випуск від 24.12.2018 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата від 17.12.2018

Дивитись онлайн Хата на тата 7 сезон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: