Выпуск 14 | 26.11.2018 | Сезон 7

Проект Хата на тата за 7 сезон встиг перевиховати абсолютно різних тат – трактористів, артистів, хуліганів, мрійників та винахідників. Але сьогодні, вперше в проекті, Хата на тата 7 сезон 14 випуск від 26.11.2018 візьметься за перевиховання тата-мільйонера. Просто зараз ми побуваємо в родині Кориткіних в Кам’янець-Подільському. Саме тут, у великому будинку, котрий схожий на казковий замок, живе тато Леонід зі своєю дружиною Тетяною і їхніми двома дітьми.

Колись Льоня обіцяв дружині, що вона буде королевою, але після довгих років подружнього життя, чоловік – дійсно король, а от його дружина стала Попелюшкою. Вона готує, прибирає їхній величезний будинок, виховує дітей і продовжує вести спільний бізнес. Тато впевнений, що дружина повинна годити чоловікові – тому замість подяки за роботу, тільки дорікає Тетяну в тому, що вона нічого не робить. Він вважає, що Таня розслабилася, а гроші їй самі в руки капають, він не розуміє, чим займається його кохана. Щоб стежити за справами дружини і вчасно приходити на обід, наш тато поставив в будинку 12 камер спостереження. Його впевненість у своєму одноголосному правлінні беззаперечна, тому всі в будинку, включно з дітьми, мають йому підкорятися. Ось тільки втомилася Таня від життя в ролі Попелюшки і хоче нарешті відчути себе королевою.

Хата на тата 7 сезон спробує всього за один тиждень з егоїстичного чоловіка зробити добродушного короля, який згадає про свою кохану та виконає старі обіцянки. Як же пройде процес перевиховання, та як Льоня проживе цілий тиждень без дружини в своєму королівстві? Дізнайтеся просто зараз в проекті Хата на тата 7 сезон 14 випуск від 26.11.2018 на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата від 19.11.2018

Дивитись онлайн Хата на тата 7 сезон

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: