Выпуск 14 | 18.12.2017 | Сезон 6

Вперше в Хата на тата 6 сезон у випуску 14 від 12.12.2017 прем’єра від улюбленого проекту! Це історія про унікальну сім’ї. Микола Москаленко циган, і в їхньому будинку господарем є чоловік, який роздає завдання всій сім’ї. В циганських сім’ях жінки не мають ніяких привілеїв, вони тільки зобов’язані підкорятися чоловікам. Але Хата на Тата наділить циганських жінок правами, а чоловіків обов’язками. І це буде вперше, коли чоловік поміняється місцями з жінкою в циганському народі і буде виконувати всі її функції.
Наречена для тата – дивитися новий проект СТБ просто зараз

У стародавньому місті Переяславі-Хмельницькому, в районі Підварко, живе циганська громада, але сьогодні історія саме про сім’ю Москаленко. Миколі дозволено все, адже для своїх батьків він найголовніше і найдорожче, що є в житті. Це спадкоємець, який стане главою всього роду. Він дуже довгоочікуваний син, якого вимолювали на всіх службах по всіх церквах і храмах. З самого дитинства Коля був розпещеною дитиною, тому що був єдиним сином. Для всіх своїх родичем, за його словами, він був, як сонце на небі! Тому, всі бажання сина обов’язково втілювалися в життя. Микола вважає, що циган без золота, це як кінь без хвоста. І тому, все чого він вимагав йому надавали: золото, діаманти – адже це престиж! І коли йому сподобалася дівчина, ні для кого не було здивуванням, що сім’я на сьомий день вже поїхала свататися. А весілля, звичайно ж, теж було королівським, адже син хотів, щоб все було найдорожче, найкраще і шикарне. Від усіх цих пустощів, Коля в свої 30 років так і залишився мазунчіком, який живе в батьківському домі на всьому готовому. А як тільки сімейний бізнес перейшов в руки Миколи – все пішло шкереберть. І в підсумку сімейний меблевий магазин довелося закрити.
Ставлення до дружини у Миколи теж не з кращих. Адже він вважає, що вона дружина цигана і повинна знати свої обов’язки. І переконаний, що місце жінки на кухні, а слово чоловіка закон.
Чи вдасться програмі Хата на тата 6 сезон у випуску 13 від 11.12.2017 розтлумачити циганові, що чоловік повинен плекати свою дружину і носити її на руках? Дивіться, як пройшов тиждень перевиховання у тата Коли Москаленко прямо зараз!

Дивитися онлайн Хата на тата 6 сезон. Випуск 13 від 11.12.2017

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: