Вечір з Наталею Гаріповою

Василь Вірастюк розповів, навіщо йде на проект «Зважені та щасливі»

Гостем 13 випуску гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» стала найсильніша людина світу Василь Вірастюк. Він розповів про те, чого йому не вистачає для щастя і навіщо він іде на проект «Зважені та щасливі». Докладніше читайте в матеріалі та дивіться ексклюзивне відео, яке не увійшло в ефір.

Василь Вірастюк розповів, навіщо йде на проект Зважені та щасливі

Читайте також: Справжній український чоловік Василь Вірастюк на шоу «Вечір з Наталею Гаріповою»

Як змусити чоловіка працювати над собою і переконати його в тому, що пивний животик – це не сексуально? Василь Вірастюк у студії шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» зробив мотиваційне звернення до всіх чоловіків, яким не вистачає витримки зайнятися своїм тілом. Свої слова Василь та Наталя підтверджували предметами, які діставали з ящика.
Під час розмови Василь Вірастюк розповів Наталі Гаріповій, навіщо він іде на проект «Зважені та щасливі». Невже найсильніша людина світу вирішила стати худою? Дізнайтеся вже зараз в ексклюзивному відео, яке не увійшло в ефір:

Video: Василь Вірастюк розповів, навіщо йде на проект Зважені та щасливі

У 13 випуску Вечір з Наталею Гаріповою, Василь Вірастюк розповів навіщо йде на проект Зважені та щасливі. Детальніше - в матеріалі і на відео

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: