Вечір з Наталею Гаріповою

Справжній український чоловік Василь Вірастюк на шоу «Вечір з Наталею Гаріповою»

Сьогодні, 2 червня, гостем 13 випуску гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» стала найсильніша людина світу Василь Вірастюк. Ведуча намагалася з’ясувати, як одночасно можна бути стронгменом, актором, шоуменом та батьком. Який же він, справжній чоловік, – читайте в матеріалі та дивіться повний 13 випуск шоу «Вечір з Наталею Гаріповою».

Після того, як Василь Вірастюк знявся у кількох фільмах та озвучив мультперсонажів, Наталя Гаріпова вирішила: йому до снаги будь-яка роль. Навіть Джульєтти, Мерилін Монро або Джека з «Титаніка».

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Василем Вірастюком

За традицією шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» на підтримку гостю запрошують його зіркового друга. Допомогти Василю Вірастюку витримати всі знущання ведучої прийшов Віктор Андрієнко. Разом вони розіграли справжню драму з усім відомої казки «Ріпка». У повному 13 випуску шоу ви дізнаєтеся, як Василь Вірастюк спокушає жінок, веде новини та оголошує передвиборчу кампанію.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Василем Вірастюком

Невже найсильніша людина світу може відчувати конкуренцію у коханні? Звичайно ж, ні. У студії шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» ведуча та гість подивилися експеримент: як поводитимуться чоловіки, коли відчують конкуренцію.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Василем Вірастюком

Наталя Гаріпова із Василем Вірастюком зіграли в уже знайому глядачам шоу гру «дивно чи нормально». Чи нормально для чоловіка цілуватися на людях, користуватися жіночим кремом та голитися бритвою дружини?

Дивіться повний 13 випуск гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» і ви також дізнаєтеся, як виглядає танець справжнього чоловіка, як Василь Вірастюк підкорював серце своєї дружини та яку помсту він обрав для Наталі Гаріпової:

Video: Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Василем Вірастюком

2 червня в випуск 13 шоу Вечір з Наталею Гаріповою в гості до ведучої прийшов Василь Вірастюк. Як пройшла їхня зустріч - читайте в матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: