Вечір з Наталею Гаріповою

Андре Тан про перше враження від Наталі Гаріпової: «Божевільна клієнтка»

За традицією гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» ведуча запрошує гостей  через розіграш. Винятком не став і Андре Тан. Аби розіграти дизайнера, Наталя Гаріпова змовилась із його менеджером і вони встановили в його шоу-румі приховані камери. Що було далі – читайте в матеріалі та дивіться відео.

Андре Тан і Наталя Гаріпова згадали про своє знайомство

До шоу-руму Андре Тана Наталя Гаріпова навідалася як віп-клієнт. За легендою, дівчина замовляла сукню на похорон свого дідуся. Причому не просто сукню, а таку, аби вразити свого колишнього. Під час вибору вбрання Наталі Гаріповій почав надзвонювати цей самий колишній, навіть поговорив з Андре Таном, аби з’ясувати, чий чоловічий голос він чує у трубці. На дзвінках все не закінчилося – молодий чоловік прийшов до шоу-руму розбиратися де і з ким його кохана.
Що було далі та як відреагував на такий розіграш Андре Тан – дивіться просто зараз в ексклюзивному відео, яке не увійшло в ефір:

Video: Андре Тан і Наталя Гаріпова згадали про своє знайомство

Аби запросити Андре Тана на шоу Вечір з Наталею Гаріповою, ведуча прийшла до нього в шоу-рум як віп-клієнтка. Що з цього вийшло - читайте в матеріалі і дивіться відео

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: