Вечір з Наталею Гаріповою

Дитяча мода та віп-піца: Андре Тан на шоу «Вечір з Наталею Гаріповою»

Сьогодні, 26 травня, гостем 12 випуску гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» став дамський угодник, модельєр Андре Тан. Ведуча намагалася з’ясувати в нього що таке мода і як за нею встигнути. Як за допомогою професійного лексикону дизайнерів замовити піцу, навіщо фешн дітям та як відрізнити модне від дивного – читайте в матеріалі та дивіться повний випуск.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Андре Таном

У 12 випуску програми «Вечір з Наталею Гаріповою» ведуча намагалася з’ясувати у Андре Тана, що таке мода. Для цього вона відправила на модний показ свого секретного агента – учасника МестерШеф Діти Данила Ківу. Там він намагався дізнатися куди можна піти у чорному шкіряному плащі, навіщо дівчині декольте, а також провів дослідження та з’ясував чи правдивий стереотип про те, що моделі дурні.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Андре Таном

Наталя Гаріпова зізналася Андре Тану – коли вона була на модному показі, ані слова не зрозуміла про що говорять дизайнери. І запропонувала модельєрові за допомогою його професійного лексикону замовити по телефону піцу. Дивіться повний 12 випуск та дізнаєтеся, що таке віп-піца та сексі чайові.

Також у студії шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» пройшов справжній показ, де дизайнерами виступили діти, які підібрали для своїх батьків модні луки. Кому Андре Тан віддав головний приз?

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Андре Таном

За традицією проекту «Вечір з Наталею Гаріповою» підтримати гостя студії запрошують його друга. До Андре Тана прийшов Діма Коляденко. Разом вони зіграли в гру «Модно або дивно». Таким чином дизайнери з’ясували, що бриджі – це модно, дарувати подарунки ведучій – також. А ось стосовно штанів-кльош на чоловіках та БДСМ-у думки розділилися.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Андре Таном

Дивіться просто зараз повний 12 випуск гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» і ви дізнаєтеся – що в покарання за неправильні відповіді у рубриці бліц-інтерв’ю зробили з блузкою від Андре Тана, що першим у своєму житті зшив модельєр, а також яку помсту він обирав для Наталі Гаріпової:

Video: Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Андре Таном

26 травня в випуск 12 шоу Вечір з Наталею Гаріповою у гості до ведучої прийшов Андре Тан. Як пройшла їхня зустріч - читайте в матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: