Слідство ведуть екстрасенси

Обряд на удачу, успех и деньги от известной мольфарки

Победительница «Битвы экстрасенсов» и эксперт проекта «Следствие ведут экстрасенсы» мольфарка Елена Стеценко рассказала об обряде на удачу, успех и деньги.

«Я традиційно на свято Вознесіння Господнього провожу обряди на удачу та гроші. У цьому році це свято припадає на 9 червня, тобто на 40 день після Пасхи. Напередодні, 8 червня, потрібно приготувати три гілочки з дерев – соснову, березову та вербову (можна взяти гілочку верби освяченої у Вербну неділю). Зранку після сходу сонця і до заходу сонця потрібно вийти на будь-який місточок через річку, у лівій руці тримати три гілочки.

1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Как правильно обрабатывать землю, чтобы она приносила хорошие плоды?

Посеред мосту потрібно взяти у праву руку соснову гілочку, побити нею легенько ноги 12 разів та примовити: «Ішов мольфар через сосновий місточок, ніс у руці 12 соснових гілочок, скільки на гілочках було голочок – стільки у мене буде успішних у цьому році деньочок».

Потім взяти у праву руку вербову гілочку, а соснову у ліву перекласти, побити по обом рукам 12 разів і примовити: «Перейшов мольфар через місточок на вербовий бережочок, серед 12 верб ходив, 12 місяців у справах удачу мав і мені її сьогодні передав».

Потім взяти у праву руку березову гілочку, а вербову повернути у ліву руку, побити березовою гілочкою 12 разів по кишеням з обох боків та примовити: «З вербового бережку прийшов мольфар до березового гайку. Там 12 беріз обійняв, з 12 беріз соку собі у міхи набрав. скільки було на тих 12 березах листочків, стільки стане грошей у моєму кошельочку. Чотирьом сторонам світу мольфар поклонився, Ісусу Христу вдячно помолився. Я теж Христу помолюся, успіхом, удачею та добробутом наповнюся. Хай буде так. Амінь, амінь,  амінь».

Елена Стеценко

Елена Стеценко

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Красная нить: чего вы не знаете о популярном обереге?

Після цього поклоняємося чотирьом сторонам світу, кидаємо у річку всі три гілочки та переходимо місток на другий берег, звідки прийшли, не оглядаючись. На свій берег можна повернутися тільки через годину».

Берегите себя и близких!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Читайте также

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: