ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-5 випуск 3: чим завершиться найбільш інтернаціональне розслідування сезону?

20 лютого о 22:10 на телеканалі СТБ вийде 3 випуск проєкту «Таємниці ДНК»-5. І цього разу на глядачів чекатиме дуже заплутана історія. На проєкт звернулася жінка з Португалії, якої вже немає в живих. У своєму зверненні вона просила знайти сестру для сина подруги. Які таємниці відкриються в ході програми? І куди розслідування заведе команду «Таємниці ДНК»?

таємниці днк

Більше на тему: «Таємниці ДНК»-5 випуск 2: хто є батьком Валерії?

У 3 випуску 5 сезону «Таємниць ДНК» на нас чекає нове заплутане розслідування. На проєкт звернулася жінка з Португалії, уродженка Одеси, якої тепер уже немає в живих. У своєму листі вона просила знайти сестру для сина подруги. Команда «Таємниць ДНК» шукала дівчину відразу в трьох країнах. Проєкту довелося зіткнутися з багатьма складнощами і повною відсутністю документів.

Чи вдасться «Таємницям ДНК» виконати останнє прохання жінки? І невже сестрою чоловіка виявиться та, яка росла в прийомній родині в Грузії?

Дізнайтеся вже цієї неділі о 22:10 у 3 випуску 5 сезону проєкту «Таємниці ДНК»!

Video: Таємниці ДНК - 3 випуск 5 сезон (ефір від 20.02.2022) - дивитися онлайн анонс

20 лютого 2022 дивіться онлайн прем'єру Таємниці ДНК 3 випуск 5 сезону. Чим здивує 3 випуск Таємниці ДНК 5 від 20.02.2022 - дивіться в анонсі

Більше на тему: Керівниця проєкту «Таємниці ДНК» Юлія Поборуєва про прем’єру: У цьому сезоні ми однозначно будемо дивувати

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: