ДНК. Свої

«ДНК.Свої»-4: Пошуки втраченого батька та боротьба за майбутнє дитини у 15 випуску

На програму звернувся 25-річний Олександр із Донеччини, який зараз проживає в Києві. Юнак благає допомогти своїй подрузі дитинства — 26-річній Марії, яку він кохає з юності. Але, на жаль, його почуття залишаються нерозділеними. Більше — дивіться вже цієї неділі, 8 грудня, у 15 випуску проєкту «ДНК. Свої» на телеканалі СТБ!

ДНК. Свої 4 сезон: анонс 15 випуску від 07.12.2024

Марія перебуває на сьомому місяці вагітності. Її покинув батько дитини, і тепер вона змушена жити у нестерпних умовах — у підвалі будинку, постійно піддаючись ризику через обстріли. Проте це не єдина проблема. Найголовніше, що Марія ніколи не мала паспорта чи громадянства, адже її батьки свого часу не оформили необхідні документи. Через це вона може втратити право виховувати свою майбутню дитину.

Олександр, не дивлячись на обставини, готовий допомогти. Він прагне забезпечити Марію документами, безпечним прихистком і всіма необхідними умовами для народження дитини. До того ж, Сашко знову готовий зробити їй пропозицію руки і серця, навіть після чотирьох відмов, і мріє виховувати дитину разом із коханою.

Більше на тему: «ДНК. Свої» та ГУР провели операцію з порятунку патріота з окупованої Нової Каховки

Адвокатка Марії, пані Наталя, пояснює, що випадок дівчини є надзвичайно складним. Один із варіантів вирішення ситуації — розшукати батька Марії, Сергія, який зазначений у свідоцтві про народження, і довести її родинний зв’язок із ним. Однак сама Марія ніколи не бачила батька і не знає, де його шукати.

  • Чи вдасться команді «ДНК.Свої» знайти батька Марії та встановити родинний зв’язок через тест ДНК?
  • Та чи наважиться Сашко вп’яте зробити пропозицію Марії просто в студії?

Дивіться вже цієї неділі, 8 грудня, о 22:00 у новому випуску проєкту «ДНК. Свої» на телеканалі СТБ.

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: