ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-4 випуск 4: Що приховує Валентина, і хто справжній батько її дитини?

У четвертому випуску проєкту «Таємниці ДНК»-4 глядачі побачили продовження історії Валентини Ілюшенко з Київщини. Тест ДНК показав, що нюх Віктора не підвів його і 9-місячна Олександра не його донька. Чи зміг він цього разу знайти за запахом коханця Валентини? Що весь цей час приховувала жінка? Більше про 4 випуск проєкту «Таємниці ДНК»-4 — далі.

таємниці днк

Дивіться онлайн Таємниці ДНК. Випуск 3 від 12.09.2021

28-річна Валентина не погоджується з результатом генетичного тесту і запевняє, що батьком Саші є Віктор. Він же у зв’язку з Валентиною підозрює відразу двох чоловіків ― кума Олексія і сусіда Юрія.

Більше на тему: «Таємниці ДНК»-4 випуск 3: Невже чоловік справді відчув зраду за запахом?

До студії програми «Таємниці ДНК» потай від Олексія приїхала його мати Світлана. Вона ж надала і матеріали для тесту ДНК. Світлана переконана, що в її сина і Валентини нічого не було.

таємниці днк

Сам Олексій від будь-яких коментарів відмовляється і спілкування з Валентиною заперечує. А ось другий імовірний коханець ― сусід Юрій ― її зв’язок за Олексієм підтвердив. Порівняння дитячих фотографій обох чоловіків із Сашою також підштовхнули до висновку, що батьком, найімовірніше, є Олексій.

Проте відкрилися нові цікаві подробиці. Односельці стверджують, що Валентина спить із чоловіками за гроші і погано дбає про дітей. Її навіть хотіли позбавити батьківських прав. Чи правда це? Що скаже психолог про стан дітей? І головне запитання: хто ж батько Олександри: Олексій, Юрій чи інший чоловік? Відповідь як завжди в конверті з результатом тесту ДНК.

Дивіться 4 випуск проєкту «Таємниці ДНК»-4 і дізнайтеся правду.

Video: Таємниці ДНК 4 сезон 4 випуск: що показав тест ДНК

Що вдалося встановити команді проекту Таємниці ДНК і які результати показав тест ДНК у 4 випуску 4 сезону Таємниці ДНК від 19.09.2021 - читайте в матеріалі

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: