Детектор брехні

Чоловік-бандит бив дружину, поки не зламав їй ребра

На проект «Детектор брехні» звернулася 39-річна Олена Луконіна. У крісло правди її привело бажання розібратися в складних стосунках з чоловіком.

Олена рано вийшла заміж, причиною того стало бажання втекти з нестерпної обстановки в батьківському домі. Її обранцем став випадково зустрінутий в під’їзді чоловік, що здався їй гідним супутником. Красиві слова про власну двокімнатну квартиру, матеріальну забезпеченість, серйозность намірів зробили свою справу, і дівчина закохалася без тями. Але світлий образ швидко зруйнувався об лякаючу дійсність і брудну брехню. Виявилося, що коханий – справжній бандит, який проживає з матір’ю в її квартирі. Але тікати було пізно, адже Олена була вагітна. Невдовзі чоловік почав бити дружину. Після того, як він зламав їй ребра, вдаривши за те, що вона не своєчасно привіталася з його матір’ю, вона пішла.

Більше 10 років героїня не підпускала до себе чоловіків, і тільки нещодавно погодилася на стосунки. З нинішнім чоловіком вони познайомилися в соціальній мережі. І вже за кілька місяців повінчалися.

Читайте також: Батько зраджував матері на очах у 5-річної дочки

Але й тут повне взаєморозуміння, присутнє на перших порах, минуло, поступившись місцем недомовленості та побуту. Олені не вистачає уваги чоловіка, що надає перевагу планшетові, а не їй. Тільки в студії вона усвідомила, що таке ставлення до неї пов’язано з тим, як вона ставиться до чоловіка. Наприклад, називає його «ледачим тюленем», якому мріє зашити рот, щоб він менше їв.

Яке ж буде здивування чоловіка, коли він почує, що навіть зараз, через стільки років, вона не упустить можливості повернутися до колишнього чоловіка, який бив її.

Як на таку правду відреагував чоловік? Чому жінці стало погано від сказаних її ж слів? Дізнаєтесь, подивившись ВІДЕО:

Video: Муж-бандит избивал жену, пока не сломал ребра

Муж начал избивать супругу. После того, как он сломал ей ребра, ударив за то, что она не своевременно поздоровалась с его матерью, она ушла.

Video: Муж-бандит избивал жену, пока не сломал ребра

Муж начал избивать супругу. После того, как он сломал ей ребра, ударив за то, что она не своевременно поздоровалась с его матерью, она ушла.

Читайте також