Детектор брехні

Молодий хлопець потрапив в руки до збоченців

18-річний киянин Валентин Банних прийшов на проект «Детектор брехні» в надії на те, що сповідь допоможе йому налагодити складні стосунки з батьками. Він зважився розповісти їм про своє таємне життя.

З самого раннього дитинства йому не вистачало батьківської уваги, ласки і любові. Незабаром ситуація стала ще більш безвихідною, оскільки Юрій – батько хлопчика, сів відбувати термін в місця позбавлення волі. А мати зайнялася пошуком нового шанувальника.

Намагаючись хоч якось компенсувати нестачу любові, в 12 років хлопчик опинився в руках відомого на всю країну акордеоніста Ігоря Завадського, якого звинувачують у педофілії. Валентин підробляв у Завадського, знімаючи його концерти на камеру. Але на діловій основі їхні відносини не закінчувалися. У студії проекту Валентин розповів, що саме крім робочих відносин пов’язувало його з акордеоністом. Більш того, герой зізнався в тому, що навіть просив Ігоря Завадського стати йому опікуном, оскільки втомився від байдужості батьків.

Читайте також: Як уберегти підлітка від наркоманії?

Крім зв’язку з Завадським, незабаром в житті хлопця з’явилося ще кілька дорослих і заможних чоловіків, які платили йому грошима, турботою і увагою за секс.

Весь цей час батьки підозрювали про таємне життя сина, проте до того моменту їх відносини вже були зіпсовані і Валентин боявся розповісти їм про свої таємниці, знаючи, що вони не приймуть його одкровень, а лише звинуватять. Батьки ж, у свою чергу, просто відсторонилися, намагаючись не помічати ситуації, що склалася.

Читайте також: Як кільком поколінням ужитися під одним дахом?

Крім сексу за гроші юний Валентин і крав, і вживав наркотики, і вів аморальний спосіб життя. У студії хлопцю вдалося донести до батьків, що саме їх байдужість в принципі і підштовхнуло його до вибору такого життєвого шляху. Навіть сидячи в кріслі правди, він щиро каявся і намагався донести свої почуття, в той час як батьки намагалися виправдати свою поведінку.

Розуміючи, що нинішній його життєвий шлях загнав його в пастку, не бачачи іншого способу вибратися з цього, Валентин відчуває сором, провину і відразу до себе. Не раз думав про самогубство, щоб позбавити батьків від такого непутящого сина, як він.

Незважаючи на труднощі, які довелося пережити герою проекту, він готовий пробачити своїх батьків.

Але чи хочуть цього вони, і що вирішать після почутої сповіді рідного сина? Про це ви дізнаєтесь, подивившись ВІДЕО:

Читайте також