Детектор брехні

Ловелас, що присягався в коханні, кинув усіх своїх жінок

Олег Малюта – справжній одеський ловелас. Після розлучення з дружиною Анною, Олег зустрів Олену, до якої переїхав жити. Але через кілька місяців він став змінювати і Альоні. Але не тільки з новою пасією, а й навіть з колишньою дружиною.

Проект потрібен був герою для того, щоб розібратися в численних відносинах, і попутно заробити грошей, адже вже кілька місяців чоловік безробітний.

Склалося так, що в студії зустрілися всі три його жінки: колишня дружина Анна, з якою він спить досі, нинішня цивільна дружина Олена і коханка Аня.

Вислухавши сповідь чоловіка, кожна з жінок зробив свій висновок. А ось Олега підштовхнув до висновку ведучий Дмитро Карпачов.
У студії проекту чоловік прийняв рішення щодо того, кого ж з його пасій він дійсно любить.

Поклявшись, що він зрозумів свої помилки, він вимолював прощення у колишньої дружини.

Проте, вже по дорозі додому, герой ніби забув про обіцянку.

Приїхавши до дружини Анни, знімальну групу вона зустріла одна, з дитиною на руках. Виявилося, що Олег так і не з’являвся вдома, після своєї сповіді. Але жінка не збирається за ним бігати, а тому, просто викреслила його зі свого життя.

Читайте також: Завдяки проекту колишня ув’язнена здійснила відразу дві мрії

Однак, у цивільної дружини Олени чоловіки теж не виявилося, за словами жінки він не єдиного разу більше не переступав поріг її будинку.

Залишилася тільки коханка Анна. Але і ця дівчина сказала, що більше не бачила Олега.

  Олег сховався від усіх, вирішивши свої проблеми саме таким чином, що не особливо здивувало його жінок.

Video: Ловелас, клявшийся в любви, бросил всех своих женщин

Олег Малюта – настоящий одесский ловелас. После развода с супругой Анной, Олег встретил Алену, к которой переехал жить. Но через несколько месяцев он стал изменять и Алене. Но не только с новой пассией, но и даже с бывшей женой.

Читайте також