Детектор брехні

Завдяки проекту колишня ув’язнена здійснила відразу дві мрії

Голодне дитинство і байдужість батьківалкоголіків підштовхнули Сніжану Беспалько до криміналу. Жінка перепробувала у своєму житті все: грабежі, наркотики та фізичні знущання над людьми. За свої вчинки вона відсиділа п’ять разів.

Але на проект її привело бажання спокутувати чи не ці гріхи. Найбільшою болем, помилкою всього свого життя, жінка вважає те, що заради того, що б продовжувати кримінальну діяльність, вона залишила свою маленьку дочку.

Заради прощення дочки Валерії Сніжана зважилася розповісти всю правду про себе і свого життя. Без жалю вона викладала факт за фактом, про те, якою ж була її життя. І вирішивши бути чесною, вона пройшла цей шлях до кінця.

Найбільше жінка боялася померти, так і не отримавши прощення дочки.

Одразу після виходу програми в ефір знімальна група навідалася до Сніжані і її родині. За визнанням жінки, вона нітрохи не шкодує про сповідь, адже це допомогло їй налагодити контакт з Лєрою. Вже по дорозі додому відносини між мамою та донькою помітно покращилися. Зараз обидві жінки розуміють, що їхні стосунки ще проходять перевірку довірою, але все-таки, таке бажане прощення Сніжана отримала.
На знак найвищої довіри, їдучи на заробітки, Валерія залишила матері найдорожче – свою дочку.

Крім вибачення, здійснилася ще одна мрія Сніжани, а яка, дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Благодаря проекту "Детектор брехні" бывшая заключенная осуществила сразу две мечты

Самой большой болью, ошибкой всей своей жизни, женщина считает то, что ради того, что бы продолжать криминальную деятельность, она оставила свою маленькую дочь.