Детектор брехні

Опікун, якого звинувачували в збоченнях, довів, що невинен

Одним з героїв проекту «Детектор брехні» був 28-річний Сергій Прокопенко. 4 роки тому сталася страшна трагедія, в результаті якої загинула його рідна сестра, залишивши сиротами трьох дітей. Перед Сергієм став вибір, взяти опіку над племінниками або віддати в інтернат. Без вагань, він зважився на опіку. Але всі 4 роки опікунська рада не дає спокою чоловікові, звинувачуючи в збоченнях і алкоголізмі. Саме бажання довести, що він добре піклуватися про дітей належним чином, привело героя на проект.

У студії проекту був присутній мер селища, в якому чоловік проживає. Саме йому скаржаться односельці, звинувачуючи Сергія в негідній поведінці і поганих умовах утримання дітей. Дмитро Карпачов запропонував герою відповісти на ряд провокаційних питань, які або виправдають його, або назавжди поставлять хрест над правом опіки.

Відповіді Сергія розвіяли всі сумніви мера міста, щодо порядності, як опікуна. Але чи допомогло це Сергію Прокопенко і трьом його племінникам знайти спокійне життя?

Знімальна група проекту відвідала захід, і з’ясувалося, що відразу після закінчення проекту, він виділив сім’ї будинок, так як Сергій і його племінники потребували більш добротних умовах життя.

Але будинок, який був виділений, знаходився в жахливих умовах, непридатних для життя. За ту ж суму грошей, яка була потрібна на ремонт, Сергій зміг купити інший будинок, але тільки вже з ремонтом.
Таким чином, разом з племінниками вони переїхали в новий будинок, де з радістю продовжують облаштовувати його.

Змінилося і ставлення односельців. Пообіцяли з ними, знімальна група з’ясувала, що тепер жоден з них не говорить на адресу молодого опікуна жодного поганого слова.

Ось тільки відносини зі старшою сестрою і братом, так і залишилися натягнутими.

Однак, сім’я, нарешті, щаслива, адже завдяки проекту «Детектор брехні», опікунська рада залишив їх у спокої!

Video: Опекун, которого обвиняли в извращениях, доказал, что невиновен

После окончания проекта, мер выделил семье дом, но он находился в ужасных условиях, не пригодных для жизни.

Читайте також