Детектор брехні

Заплутавшись у сімейній ситуації, жінка почала пити і завела коханця

Героїнею проекту «Детектор брехні» стала 38-річна Людмила Ейсмонт. Заміжня, виховує двох дітей. Проект для жінки – можливість вперше висловити образи своїм близьким.

Адже, на думку Людмили, все в її родині «тягнуть ковдру» на себе, а вона, бажаючи догодити кожному, тільки посилює плачевний стан в сімействі.
Як результат, свого старенького батька Людмила подумує здати в будинок для престарілих, аргументуючи його регулярними запоями і поганим характером.

А здогадуючись про невірність чоловіка, жінка запланувала підставити його, щоб піймавши на гарячому, мати можливість спокійно розлучитися.
До того ж, цього вимагала 17-річна дочка від першого шлюбу Людмили. Адже дівчина більше не хотіла терпіти питущого, крикуна і погано пахне вітчима поруч з матір’ю.

Довівши ситуацію до абсурду, Людмила остаточно заплуталася. І не зумівши обірвати алкогольну пристрасть своїх чоловіків сама почала випивати. І навіть, завела коханця.
Жінка щиро вважає, що без допомоги проекту їй не обійтися. Адже тільки сказавши правду, вона зможе почати все з початку.

Але якою ж буде реакція батька на одкровення доньки? І чи зрозуміє чоловік вчинки своєї дружини?

Дивіться в понеділок на СТБ, о 22.30 – «Детектор брехні». Правда проб’ється!

Video: Запутавшись в семейной ситуации, женщина начала пить и завела любовника

Доведя ситуацию до абсурда, Людмила окончательно запуталась. И не сумев оборвать алкогольное пристрастие своих мужчин сама начала выпивать. И даже, завела любовника.

Читайте також