Детектор брехні

Прохор Шаляпін розповів, як він планував позбутися сина дружини

В крісло правди наважився сісти російський співак, зірка шоу бізнесу, учасник російського проекту «Фабрика зірок» Прохор Шаляпін. Особистість артиста оповита безліччю чуток, йому приписують романи, незважаючи на те, що він одружений на жінці вдвічі старшої, ніж він. І з цим до цих пір не може змиритися його мати. Для того, щоб довести щирість почуттів улюбленим жінкам, Прохор зважився пройти випробування правдою.

Але чи зможе бути до кінця щирим людина, для якої на першому місці завжди буде популярність, популярність і успішність? Адже вже перше питання відкриває справжнє ставлення Шаляпіна до однолітків з його рідного Волгограда. Він вважає їх невдахами тому, що для них, свого часу, сім’я і діти стали більш пріоритетними, ніж особисте і кар’єрний розвиток. На думку зірки, спочатку потрібно попрацювати для того, щоб встати на ноги, відчути себе більш значущим. Саме до цього він і прагне в даний період життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як побудувати гармонійні стосунки в парі, де жінка старше за чоловіка

Головною причиною чуток близько Шаляпіна є його шлюб з багатою жінкою, старшою за нього вдвічі. Виявляється, що це не перші стосунки Прохора зі старшими, ніж він жінками. До Лариси була покровителька, на секс з якою, за визнанням артиста, йому було неважко зважитися.

 

Супруга прохора Лариса

Дружина Прохора Лариса

Саму подружню пару не бентежать чутки й упередження. У їхній родині повна гармонія і взаєморозуміння. Про різницю у віці вони самі жартують. Жінка не соромиться свого віку, а сприймає молодого чоловіка і життя з належною любов’ю і розумінням. Міцність їх відносин доводить навіть те, що дружина Прохора була практично впевнена з тому, що молодий чоловік зраджує їй, однак, вона готова прийняти і цей факт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перевиховати чоловіка-скупердяя

Дружину артиста Ларису набагато болючіше поранив факт, що Прохорові в дійсності наплювати на те, що заради нього вона віддалилася від рідного сина. Більш того, чоловік навіть будував плани про те, як позбутися від сина Лариси, заславши його в іншу країну.

І остаточно засумніватися в щирості почуттів молодого чоловіка змусить відповідь на питання, чи кине її чоловік, якщо зустріне багатшу жінку.

Що відповів Прохор, і як на це відреагувала дружина? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

А як ви вважаєте, чи можна назвати почуття Прохора Шаляпіна до дружини щирими? Висловте свою думку в коментарях!

Video: Прохор Шаляпин рассказал, как и зачем хотел избавится от сына своей супруги

В кресло правды отважился сесть Прохор Шаляпин. Личность артиста окутана множеством слухов, ему приписывают романы, несмотря на то, что он женат на женщине вдвое старшей, чем он. И с этим до сих пор не может смириться его мать. Для того, чтобы доказать искренность чувств любимым женщинам, Прохор решился пройти испытание правдой.

Читайте також