Детектор брехні

Хлопець, що розгулює голим в супермаркеті, готовий стати зразковим батьком

26річний Олександр Редьога, більше відомий як Олександр Шапік, прославився своїми екстраординарними вчинками. Заради своїх епатажних трюків Саша неодноразово ризикував власним здоров’ям і життям. На проект «Детектор брехні» його привело бажання довести матері своєї дитини, що він готовий стати батьком.

Анна – колишня дівчина хлопця, мати його дочки Міли, не вірить у серйозність Саші. Вона впевнена в тому, що такій людині, як Олександр не можна довірити дитину.

І вже перші питання ведучого Дмитра Карпачова проливають світло на сумніви дівчини. Адже заради популярності хлопець не тільки стрибав з рухомого потяга метро прямо в Дніпро, їздив голяка на унітазі прямо по вулиці, або ходив голим в супермаркет. Його не зупинили навіть такі скандальні вчинки, як вставляння кухонної качалки в анальний отвір.

Такі експерименти Саша знімав на відео і викладав в інтернет. Це і було основним заробітком. Не витримавши подібного, не бачачи у хлопцеві гідного чоловіка і батька дитини, Анна пішла від Олександра.

Сам же Саша не бачить нічого негожого в такому способі життя і щиро дивується, чому кохана не бачить його батьком їхньої доньки. Звичайне життя людини, що заробляє гроші на серйозній роботі для героя не просто нудне, а неприйнятне. Ось ця різниця поглядів на сімейне життя і стала причиною розставання пари.

Однак, відсутність серйозності і стабільності лише одна частина сумнівів Ані. Адже особливого бажання бути поруч з дитиною від Сашка не виходить, хіба що тільки на словах. Не бачачи Мілу більше трьох місяців, тато так і не провідав дочку. Олександр же впевнений в тому, що Анна сама відгороджується від нього і перешкоджає його спілкуванню з дочкою.

В ході все більш відвертих запитань, розкривальних неординарне хобі хлопця, з’ясовується, що за всією епатажністю, бажанням привернути увагу суспільства, ховається люблячий хлопець і батько.

Для Анни справжнім одкровення стає факт, що Олександр заради сім’ї готовий переглянути свої погляди на життя і відмовитися від свого промислу.

Однак, чи готова дівчина прийняти Олександра? Чи зможе Саша довести, що для нього важливіше любов всього лише двох людей коханої і дочки, а не увага всього інтернету. Про це ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Парень, разгуливающий голым в супермаркете, готов стать примерным отцом

Александр Шапик прославился своими экстраординарными поступками. Ради своих эпатажных трюков Саша неоднократно рисковал собственным здоровьем и жизнью. На проект «Детектор брехні» его привело желание доказать матери своего ребенка, что он готов стать отцом.

Читайте також