Детектор брехні

Молода багатодітна мати через комплекси знущається над чоловіком

У найближчий понеділок, 19 травня, о 22:35 в ефірі самого чесного телепроекту країни глядачі СТБ познайомляться з двома героями. Першою пройти тест на поліграфі прийде 23-річна Юліанна, яка вважає свого чоловіка підкаблучником. Наступною розповісти всю правду про своє життя вийде 46-річна Ольга, яка не відчуває любові від своїх близьких.

23-річна Юліанна Вітковська живе у Львові. Вона заміжня і виховує трьох дітей. Своє дитинство Юліанна згадує зі сльозами і страхом. Батько часто знущався над матір’ю і над самою дівчинкою. Пообіцявши собі, що такого в своїй сім’ї вона ніколи не допустить, дівчина перетворилася в справжнє стерво.

Чоловіка, який заради сім’ї працює на трьох роботах і встигає няньчити дітей, Юліанна інакше як «невдахою» і «підкаблучником» не називає. А в той час, коли чоловік прибирає в квартирі, Юліанна фліртує з іншими чоловіками через інтернет і викладає там свої пікантні фото з уроків стрип денсу.

Эпизод из программы

Епізод з програми

Через впевненість, що все це допустив чоловік, Юліанна запросила його на «Детектор брехні». Але чи він, насправді винен у проблемах з дружиною? І чи готова Юліанна подивитися в очі цій правді?

46-річна Ольга Мельник з смт. Томаківка, Дніпропетровської області, втративши старшого сина, якого любила більше всіх у житті, відчуває себе зовсім самотньою. Жінка сухими докорами намагається вибити з чоловіка і доньки почуття любові до себе і поваги до її горя. Але за довгі роки ця сім’я не навчилася бути щирою один з одним і проявляти свої почуття. Чоловік ставиться до Ольги як до рабині, а дочка категорично відштовхує від себе матір. Адже до смерті старшого брата її для Ольги не існувало. Дівчина досі впевнена, що мати шкодує, що вона не померла замість брата.

Ольга Мельник

Ольга Мельник

Що ж насправді думає Ольга, і чи зможе вона, вимагаючи любові, розплатиться за неї тим же? Дивіться у понеділок, о 22:35 на СТБ і правда проб’ється!

Читайте також