Детектор брехні

Телеканал СТБ запропонував політикам і чиновникам пройти «Детектор брехні»

Телеканал СТБ виступив з ініціативою, у якій запросив українських політиків і чиновників пройти перевірку детектором брехні в одноіменному проекті каналу.

«Ми звертаємося до всіх політиків і чиновників: якщо вам нічого приховувати і ви готові бути чесними з вашими виборцями і співгромадянами, – приходьте до нас», – говорить керівник проекту «Детектор брехні» Анастасія Безрук. За її словами, проект відкритий і чекає реакції всіх політиків, які планують брати участь в управлінні країною.

Олегу Тягнибоку, який вчора повідомив про те, що в разі своєї перемоги на президентських виборах він планує всіх державних службовців і кандидатів на посади перевіряти на «детекторі брехні» щодо їхньої причетності до закордонних спецслужб, подвійного громадянства та корупції, проект «Детектор брехні» готовий відправити особисте запрошення.

Эпизод из программы

Епізод з програми

Контакти проекту: www.stb.ua/detector

Київ, вул. Івана Шевцова,1

Нагадаємо, «Детектор брехні» – це соціально-психологічний проект каналу СТБ, в якому герої програми правдиво і чесно відповідають на складні, а часом і неприємні запитання. Ведучий проекту – Дмитро Карпачов.

«Детектор брехні» виходить щопонеділка о 22.30

Читайте також