Детектор брехні

«Цієї осені вперше у програмі візьмуть участь зірки шоу-бізнесу», – Анна Калина

Вже 26 серпня в 22:25 в ефірі телеканалу СТБ стартує четвертий сезон найчеснішого проекту країни – «Детектор брехні». Цієї осені на глядачів чекає ще більше емоцій і шокуючих зізнань не тільки від звичайних українців, а й від відомих артистів, котрих ми бачимо чи не щоразу в екранах наших телевізорів. Чому цей сезон обіцяє бути вражаючим? З якої причини під час зйомок до студії довелося викликати міліцію? Які зізнання хочуть донести герої програми  своїм близьким?  Це та багато іншого журналістам сайту СТБ розповіла керівник проекту «Детектор брехні» Ганна Калина.   

Ганно, розкажіть будь ласка, які нововведення  чекають на глядачів в осінньому сезоні «Детектору брехні»?

Цієї осені вперше у програмі візьмуть участь зірки шоу-бізнесу. Раніше нашою принциповою позицією було те, що учасниками проекту можуть стати лише звичайні люди, яких кожен з нас може зустріти на вулиці, у під’їзді, у транспорті тощо. Зараз ми вирішили спробувати працювати і з відомими людьми в тому числі. Але їхні історії будуть базуватися не на їхній зірковій кар’єрі та досягненнях, а на тому, що у них, попри певні життєві перемоги, бували трагедії та існують глибокі людські переживання, якими вони не можуть, бояться (або навпаки хочуть, але не знають як) поділитися зі своїми близькими. До нас прийдуть успішні, соціально визнані люди, які розкажуть, ким вони є насправді та що ховається за маскою їхнього суспільного успіху.   

Як вдалося вмовити цих людей приїхати на проект?

Ми пропонували багатьом відомим людям, але у них ця пропозиція викликала ледь не паніку. Відомі люди бояться виносити на загал власні переживання. Вони чомусь хвилюються, що їх не так зрозуміють. Адже в цей момент вони думають навіть не стільки про близьких людей, як про своїх прихильників. Ті герої, котрі погодилися прийти до нас у студію, в першу чергу хотіли довести щось самому собі, розібратися в своїх почуттях. Ми не робимо цілий сезон про зірок. За їхньої участі буде лише кілька програм. Але нас здивувало, що саме ці люди погодилися на нашу пропозицію, адже ми дуже хотіли, щоб вони до нас приїхали, та до останнього не вірили, що вони це зроблять. Щоправда, відповідь вони нам дали одразу і, як вони ж самі говорять, «погодилися на експеримент над собою».

detektor.jpg

Чому знаменитості вирішили, що хочуть взяти участь саме у цьому проекті?

Декілька наших відомих учасників – це люди, котрі приїхали з Росії, і теоретично, вони могли взяти участь у російському проекті «Детектор брехні» з Андрієм Малаховим. Чому вони приїхали саме в Україну? Тому що у нас абсолютно інший підхід до цього проекту. Ми не збираємося придумувати комусь якісь ролі. Ми намагаємося зрозуміти людину та, за допомогою нашого ведучого Дмитра Карпачова, пояснити причини тієї чи іншої ситуації, яка вплинула на особисте життя людини. Наші герої дивилися випуски саме української версії програми, тому знали, як у нас все відбувається.

Чи траплялися якісь курйозні ситуації під час зйомок цього сезону шоу?

Цього сезону в проекті буде історія чоловіка, який прийшов на проект з колишньою дружиною та коханкою для того, щоб обрати між ними ту, з якою він хоче жити далі. Цих жінок ми привезли до студії таємно одну від одної. Можете собі уявити реакцію дружини, коли під час розмови в студію зайшла коханка? Після такої зустрічі ми змушені були робити перерву і використати весь професійність наших психологів, адже колишня дружина відмовлялися заходити на знімальний майданчик. А для нас було принциповим моментом зібрати їх у студії разом, адже чоловік мав зробити вибір свого життя. На щастя, все склалося добре, і чоловік зміг сказати правду, яку носив у собі. Та чим все закінчилося побачимо вже у самій програмі… Доречі, це буде перша програма сезону, що вийде в ефір вже 26 серпня.

А якими ще історіями будете вражати цього сезону?

У цьому сезоні буде фантастична історія дівчини, яка прийшла на проект разом зі своєю матір’ю, щоб почути від неї лиш одне слово – «дякую». За що мама їй мала подякувати? За те, що донька взяла на себе провину за навіть не скоєний злочин, до котрого більш причетна її мама. Врешті решт, дівчина через це ледь не потрапила до в’язниці… 

Також цього сезону буде історія про дівчину, яка в студії проекту звинуватила своїх батьків у сексуальних домаганнях до неї в дитинстві. Це дуже важка історія. Впевнена, вона матиме продовження після виходу програми в ефір. Принаймні, з боку проекту ми зробимо все для цього можливе.

Під час нашої попередньої розмови ви казали, що шукаєте героїв з Західної України, адже переважно анкети заповнювали люди зі Сходу та Півдня. Ця тенденція якось змінилася?

У цьому сезоні так само багато героїв з Півдня – з Одеси, є герої з Центральної України. Так само зі Сходу є учасники… А з Заходу у нас буде просто фантастична дуже значима для нас історія молодої жінки, яка прийшла на програму з матір’ю та односельчанами. Всі односельчани з самого дитинства називали цю дівчину повією. Як вона здогадувалася, це відбувається через поведінку її матері в молодості. Будучи порядною дочкою, вона матері не могла розказати про свої переживання та запитати правду. Хвилюючись, що її  власну дитину  чекає таке ж ставлення односельців, дівчина вирішила за допомогою поліграфа з’ясувати, чи для цього підстави.

kalina-2.jpg

Здається, цей сезон буде ще цікавішим!

Цей сезон точно буде цікавішим, ніж попередній, хоча б тому, що у ньому братимуть  участь не тільки звичайні люди, але й зірки. Ми з великим інтересом чекаємо на вихід цих історій в ефір. Нам дуже цікаво, наскільки глядачі хочуть побачити щирих і таких близьких до кожного відомих постатей. Також у цьому сезоні ми намагалися зробити акцент здебільшого на міжособистісних контактах, стосунках, на спробі знайти підтримку, порозуміння з найближчими людьми. Адже, як ми з’ясували, більшість людський вчинків обумовлені їхніми дитячими спогадами або переживаннями, які виникають через непорозуміння у стосунках з партнером.

Юлія Жовнір сайт STB.UA

Читайте також