Детектор брехні

Як майбутній свекрусі примиритися з вибором сина?

Мова про ситуації, коли наречена набагато старше свого обранця. Віковий мезальянс, де старша сторона – це вона, не така й рідкість. Герой проекту «Детектор брехні» зіткнувся саме з такою ситуацією. А мати героя виявилася на рік молодша за  його обраницю. Психолог проекту Оксана Єроховіч розповіла, як матері примиритися з таким вибором сина.

Коли дитина приходить до матері і говорить про сформовану ситуацію і свої подальші наміри, будь то бажання жити окремо, або бажання одружитися, мамі важливо зрозуміти, що цьому передувала ціла історія їхніх стосунків. Це не сталося раптово, значить, відносини вже є, і це рішення дитини стало просто підсумком сформованої ситуації.

Звичайно, далі мамі потрібно прийняти цей вибір, або, принаймні, поставитися з повагою.

Читайте також: Священик ґвалтував дитину більше року

Категорично не можна дорікати дитини у виборі, кажучи про його неспроможність. Але не можна і повністю усуватися від ситуації, кажучи, що тепер це його проблеми, раз він дорослий.

Оптимальним варіантом буде прийняття ситуації. Для цього потрібно поговорити з сином, і запитати, як розвивалися їх стосунки, чи щасливий він, що його робить щасливим. І звичайно, важливо дати зрозуміти, що ви на його боці. Дозвольте синові здійснювати свої помилки, отримувати свій досвід, але при цьому, залишайтеся підтримкою.

Читайте також