Детектор брехні

Як знайти взаєморозуміння, якщо є різниця у віці?

Віковий мезальянс не рідкість у наш час. Труднощі таких союзів в тому, що у партнерів різні погляди на життя, і різні цінності, захоплення. Часто це стає тією причиною, через яку колись щаслива сім’я розбігається. Як уникнути цього? Як знайти гармонію у стосунках, де один з подружжя набагато старший другого, розповіла Оксана Єроховіч – психолог проекту «Детектор брехні».

Якщо ми говоримо про любов, то мова про повне прийняття. Тоді партнери приймають погляди, захоплення, інтереси і світогляд чоловіка. Справжня любов не обмежується однією сферою спільних інтересів, це і прийняття на всіх рівнях, в тому числі і побут.

Читайте також: Як майбутній свекрусі примиритися з вибором сина?

Буває, що дійсно люди тримаються разом через секс, наприклад. Але тоді варто окреслити для себе це і усвідомлювати, що саме тримає разом. І не називати один одного сім’єю.

Але якщо ми говоримо про серйозні стосунки, то врахуйте, ми можемо просити у партнера те, що у нього є. Якщо у 16-річного підлітка немає серйозності і відповідальності, то навіщо до нього за цим йти? Потрібно усвідомлювати, що людина не поміняється просто тому, що вам так хочеться, що не подорослішає, і тим більше, ви його не зміните під себе! Якщо ви розумієте, що ви приймаєте партнера таким, яким він є, то і конфліктів на цьому ґрунті не буде. А якщо хочете його змінювати, ростити, виховувати – задумайтеся, чи є у ваших почуттях місце серйозної любові або наміру будувати подальші спільні плани?

Читайте також