Танці. World of Dance

Дружина екс-учасника довела, що в їхній родині два таланти!

На кастинг шоу прийшла дружина екс-учасника «Танцюють всі! – 8» Віктора Томашека. Катерина – теж артистка Одеського національного театру опери та балету, але вона не мріє про сольні партії і славу…

Екатерина Томашек

«Я – не провідна балерина. Не претендую на роль солістки і, вже тим більше, на роль першої балерини! В сім’ї повинен бути один соліст – і це мій чоловік Віктор Томашек», – зізналася танцівниця.

Однак популярність Віктора відобразилася і на Каті. Поки чоловік був у постійних роз’їздах, дівчина віддано сиділа вдома і чекала свою другу половинку.

«Він став частіше виїжджати, але як можна втомитися чекати кохану людину? В мене є кішка! Коли Віті немає, вона займає його місце на ліжку і спить зі мною», – розповіла Катя.

екатерина томашек танцуют все 9

Взяти участь у проекті «Танцюють всі! – 9» балерину підштовхнув саме Віктор. «Мені здається, вона хотіла завжди зануритися в цю атмосферу», – зазначив він.

Дівчина довго вирішувалася, їхати на кастинг чи ні: «Я дуже сумнівалася! Навіть збирала і розбирала валізу…» – зізналася Катя.

І, нарешті, відкинувши всі сумніви, дівчина прийшла на кастинг найтанцювальнішого шоу країни, щоб довести всій Україні, що вона – теж талановита.

катя томашек соло

Сама постановка учасниці не вразила наших суворих суддів, але побачити здатності танцівниці їм все ж вдалося.

Раду Поклітару звернувся до конкурсантки після соло: «Хореограф ви посередній, але ви дуже красива і виразна!»

катя томашек танцуют все 9 соло

Також виступ прокоментував експерт шоу «Супермодель по-українськи» Річард Горн: «Ви – циганка якась! Чаклувати вмієте. Вам би побільше амбіцій…».

Читайте також: Річард Горн: «Гарного танцю для мене мало»

А ось Влад Яма зазначив: «Як би ви не намагалися цією постановкою приховати те, що ви – чудова танцівниця, вам не вдалося».

катя томашек танцуют все 9 одесса

Незважаючи на частку критики, приємних слів виявилося більше. Тетяна Денисова вручила заповітний квиток учасниці. «Коли я дізналася, що ви – друга половинка мого улюбленця Віктора Томашека, вже не могла бути об’єктивною. Ви – професіонал, дуже яскрава, харизматична і породиста дівчина», – звернулася до Каті суддя.

Читайте також: Підсумки кастингу: хто отримав Золотий квиток в Одесі?

А згадати, яким був виступ танцівниці, ви можете, подивившись відео:

Video: Жена экс-участника доказала, что в их семье два таланта!

На кастинг шоу пришла супруга экс-участника «Танцюють всі! – 8» Виктора Томашека. Екатерина – тоже артистка Одесского национального театра оперы и балета, но она не стремится к сольным партиям и славе…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.