Танці. World of Dance

Підсумки кастингу: хто отримав Золотий квиток в Одесі?

Одеський відбір підійшов до кінця! На сцені шоу запалили найяскравіші і найбезпосередніші танцівники. Цього разу вони дивували не тільки танцями, але й епатажними образами. Стиль, краса, неординарність, – кожен з учасників вражав по-своєму. А четвертим суддею проекту знову став харизматичний хореограф-постановник, експерт шоу «Супермодель по-українськи» Річард Горн! Як пройшов кастинг? Хто з танцівників отримав Золотий квиток? Відповіді на ці запитання шукай в матеріалі.

судьи танцуют все одесса

Цього дня відразу кілька танцівників представили на сцені шоу стиль вог. Один з яскравих представників вога – одесит Нікіта Митрофанов. Хлопець зміг втілити свій образ настільки переконливо, що судді не стрималися від схвальних коментарів. Тетяна Денисова зазначила: «Поки це кращий вогер, який у нас був. Це стильно, показово, є свій неповторний образ». Нікіта з легкістю отримав квиток і продовжив участь у проекті.

никита митрофанов танцуют все 9

Ще одним учасником, який презентував цей стиль, став Назар Клипич. Вог повністю змінив життя простого хлопця зі Снятина. Приїхавши вступати до столичного медичного університету, Назар захопився танцями і присвятив усього себе вогу. З першого разу отримати квиток у ТОП-100 Назару не вдалося – його відправили на вечірню хореографію.

назар клыпыч танцуют все 9

Також спробувати свої сили прийшла Лолія Касаткіна. Ця дівчина, як ніхто інший, знає ціну життя, адже вона втратила дитину… Під час медичного обстеження з’ясувалося, що у Лолії завмерлий плід. «Танцюють всі! – 9» – це шанс для танцівниці почати жити заново, адже, танцюючи, вона забуває про всі проблеми і негаразди. Зворушливе соло учасниці сподобалося нашим суддям, і вона отримала свій заслужений квиток.

Окрім цього, відвойовувати своє місце у сотні кращих танцівників приїхала юна білоруска Віра Шпаковська. Чарівна балерина продемонструвала бездоганну майстерність. Однак між суддями зав’язалася невелика дискусія. Не всі члени журі схвалили той обсяг роботи, який звалився на плечі Віри. Незважаючи на різні точки зору, учасниця отримала довгоочікувану нагороду за свій танець – квиток у ТОП-100.

вера шпаковская

Після всіх сольників деякі танцівники отримали другий шанс на реабілітацію. Конкурсантам було запропоновано станцювати запальний вакінг, а майстер-клас з цього стилю провела екс-учасниця проекту – яскрава Маша Козлова. Крім того, танцівникам довелося пофантазувати і задіяти у своєму номері реквізит. Перед початком основної хореографії конкурсанти мали обіграти віяло! Справитися з творчим завданням вдалося Назару Клипичу, Стасі Кожемяко, Тимуру Москальчуку, Петру Кравчуку і загадковому Графу… А Золотий квиток від суддів отримав Олег Ковбасюк.

кто получил золотой билет Танцуют все 9 кастинг в Одессе

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.