Танці. World of Dance

Ганна Левченко не прийшла на хореографію через образу на суддів

Найдрайвовіший кастинг восьмого сезону “Танцюють всі!” пройшов у Харкові! Танцювальну сцену запалили багато перспективних танцівників. Деякі з них намагалися завоювати серця суддів і глядачів харизмою, езотеричними здібностями, незвичайними образами або яскравою зовнішністю. Судді залишилися непохитними і дали квитки до сотні тільки найкращим і талановитим танцівникам.

Повернутися в улюблене талант-шоу вирішила фіналістка минулого сезону Ганна Левченко на прізвисько Одуванчик. Костянтин Томільченко зазначив: “Ти стала іншою. Ти виросла, але для того, щоб винести на сцену ту емоцію, про яку ти кажеш, не доросла”. Члени журі вирішили відправити Аню на хореографію, на яку дівчина не пішла через образу і розчарування.

Спробувати свої сили в сльном танці зміг і Акил Джолдошев, учасник колективу “Адем”, який виступав у фіналі шоу “Україна має талант”. Його рівень танцювального мистецтва в стилі поппінг оцінили судді і дали йому квиток до сотні.

Корнілова Катя у свої 13 років станцювала по-справжньому дорослий і сильний східний танець. Члени журі захоплювалися танцем дівчини і не змогли пропустити такий талант. “Це дуже красиво”, – милувалася Тетяна Денисова. У підсумку Катя отримала квиток у сотню кращих.

Рудоволоса дівчина, Ганиева Іра, вибрала своїм хобі танець не дарма. Вона виросла в сім’ї нечуючих і німих батьків. Вона не знала, як це – розмовляти з батьками. На сцені “Танцюють всі!” дівчина расссказала мовою тіла свою історію, і її потужний виступ сподобався суддям. Вона пройшла до наступного туру.

Одна з учасниць, Ільєна Олена, звинуватила Тетяну Денисову в тому, що хореограф вкрала у неї постановку. Скандальна східна танцівниця встигла взяти від проекту все. Вона навіть використовувала Дмитра Танковича для того, щоб він одружив її і її парубка прямо на кастингу.

Дуже багато танцівників після відбіркового етапу потрапили на випробування вечірньої хореографією. Її ставив і показував фіналіст сьомого сезону, Дмитро Масленников. Ідеєю філософського танцю стало каяття людини, яка багато грішила. Справитися з глибокої задумкою і складною хореографією вдалося тільки Бартко Світлані, яка пройшла великий шлях з Донецька і мріяла бути в сотні.

Дивіться найяскравіший кастинг сезону в Харкові:

Video: Анна Левченко не пришла на хореографию из-за обиды на судей

Члены жюри решили отправить финалистку прошлого сезона на хореографию, на которую девушка не пошла из-за обиды и разочарования.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.