Танці. World of Dance

Влад Яма назвав виступ італійського танцюриста найкращим у сьомому сезоні

Даніель Сібіллі приїхав в Україну заради виконання своєї мрії – участі в єдиною європейською версією проекту «Танцюють всі!”

У рідній Італії Данієль вже давно став визнаним танцюристом. Всіма своїми успіхами хлопець зобов’язаний своїй мамі.

«Моя мама працювала прибиральницею в танцювальній студії. Одного разу я прийшов з нею на роботу, коли ще йшли заняття. Пам’ятаю, як завмер біля скляних дверей, за якої танцювали мої однолітки. І хоча мені треба було бігти допомагати мамі, саме в ті кілька хвилин я захотів стати танцюристом », – згадує Даніель.

Щоб оплачувати уроки сина жінці довелося працювати ще більше. Тоді Данієль вирішив зробити все, щоб його мама могла ним пишатися.

«Після твого виступу дуже складно знайти слова, щоб описати це мистецтво. А це було справжнє, дивовижне, сучасне мистецтво », – похвалили Даніеля Костянтин Томільченко.

«Це не просто техніка, не бездушний західний танець, це йде від душі, зсередини. Кожен рух осмислено і кожен рух про щось », – ділився своїми враженнями Раду Поклітару.

«Це найкраще, що ми бачили в сьомому сезоні», – підсумував Влад Яма.

Video: Влад Яма назвал выступление итальянского танцора лучшим в седьмом сезоне

Даниель Сибилли приехал в Украину ради исполнения своей мечты – участия в единственной европейской версии проекта «Танцюють всі!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.