Битва екстрасенсів

Вперше! Екстрасенси у в’язниці суворого режиму!

У неділю, 23 листопада, о 19:00 «Битва екстрасенсів» шокує своїх учасників! Вперше за всю історію проекту випробування ясновидці будуть проходити … за ґратами.

Випробування буде проходити в одній з найвідоміших в’язниць країни. За сто років жодної втечі або хоча б спроби втекти. У ній закриті найстрашніші злочинці – вбивці та насильники. Багато з них на довічному. Чи зможуть екстрасенси відчути в цих стінах невинно засудженого?

«Битва екстрасенсів» – перша знімальна група, яка приїхала до установи та була допущена з дозволу голови департаменту» – розповів Костянтин Шедловський, начальник УВП – начальник арештного дому.

Ірина Богданова йде проходити випробування

Ірина Богданова йде проходити випробування

ЧИТАЙТЕ: Обережно! Від вибору будинку залежить ваше життя

Участь у випробуванні братимуть п’ять людей. Всі вони відбувають покарання за умисне вбивство. Але жоден з них своєї провини не визнає: «Я нікого не вбивав!», «Судді не хочуть справедливості!», «Мені потрібно довести свою невинність, щоб моя дитина не жила з тавром батька-вбивці», «Це зробила не я!» – як один твердять ув’язнені.

Чи правду кажуть вони? Може хтось із цих людей дійсно став жертвою недосконалого правосуддя?

 Арман Цибульський

Арман Цибульський

«Вона своїми руками не вбивала, але тримала в руках закривавлені гроші», – говорить Арман Цибульський.

«Дух дівчинки просить вибачення у людини, яка тут знаходиться. Вона каже, що він через неї постраждав!» – розповіла про свої відчуття Джулі Мак-Кензі.

ЧИТАЙТЕ: Шок! Дівчинка воскресла через півгодини після смерті

«У вас життя коротке. Ви – не жилець!» – сказала одному з ув’язнених Рубіна Цибульська.

Які таємниці в’язниці суворого режиму стануть відомі? І навіщо Ольга Сумська зустрілася з найвідомішим маніяком сучасності, на рахунку якого близько ста жертв – Сергієм Ткачем?

Ольга Сумська

Ольга Сумська

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ У ПРОГРАМІ:

У Житомирі зникла 15-річна Світлана. Після двох місяців пошуків її знаходять у лісі. У могилі. Зарізану і задушену. Жорстокість вбивства і професійне замітання слідів, шокує бувалих оперативників. Чия рука завдала школярці смертельний удар ножем?

«Я хочу, щоб винного у смерті моєї дочки покарали – говорить Наталія Яруща – Я хочу дізнатися, хто вбивця».

І чому дух дівчини досі блукає коридорами її школи?

ЧИТАЙТЕ: Екстрасенси допомогли жінці, яка 10 років відчувала біль вбитої сестри

Рубіна Цибульська проходить випробування а тюрмі строго режиму

Рубіна Цибульська проходить випробування а тюрмі строго режиму

«Всі охоронці школи бачили білий облік дівчини. Вона як пролітає по коридорах до класу, але коли бачить когось – зникає», – розповів один з охоронців навчального закладу.

«Її вбили не в тому місці, де знайшли тіло. І покійна знала вбивцю!» – запевняє Ірина Богданова.

«Чую голос, який весь час повторює: «Нічого не вийшло … Нічого не вийшло» – говорить про свої відчуття Джулі Мак-Кензі – Він намагався мене вбити, але я жила. Мене душать … І за всім цим спостерігають жіночі очі!»

У слідства є підозрювана в скоєнні цього жорстокого вбивства! Вона теж школярка, яка закінчила навчальний заклад із золотою медаллю.

«Наш сільський батюшка дав характеристику моїй онучці, щоб пред’явити її в суді. У ній він написав, що вона є парафіянкою храму, порядне і непорочне дитя. Я не можу повірити в те, що вона могла таке вчинити. Я благаю, не губіть її молодість та життя», – каже бабуся підозрюваної дівчинки.

ЧИТАЙТЕ: Ясновидці розповіли, що довгі роки приховувала фіналістка «Битви екстрасенсів-13»

Анастасія – дівчина, яку звинувачують у вбивстві – маленька і крихка, тому навіть у правоохоронців виникають сумніви, що вона фізично могла вбити Світлану. Хто ж змусив неповнолітню дівчинку взяти провину на себе?

«Ти моя раба і будеш мені підкорятися!» – я весь час чую ці слова – каже шаманка Ірина Богланова – Він – Бог, ідол і йому всі повинні поклонятися».

Жах! Про що говорить ясновидиця? І хто міг вчинити таке з неповнолітньою дівчиною, а головне – за що?

Не пропустіть шокуюче розслідування екстрасенсів у програмі «Битва екстрасенсів-14» у неділю, 23 листопада, о 9:00 на СТБ!

Video: Впервые! Экстрасенсы в тюрьме строгого режима!

«Битва экстрасенсов» шокирует своих участников! Впервые за всю историю проекта испытание ясновидящие будут проходить за ... решеткой....

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: