Битва екстрасенсів

Екстрасенси впевнені: економіка Росії на порозі кризи

Учасник 14 української «Битви екстрасенсів», маг з Одеси Сергій Кобзар розповів про те, що чекає Росію в майбутньому.

«У кожної країни, як і у людей, є своя неповторна енергетика», – розповів Сергій і, налаштувавшись на енергетику Росії, повідав, яке найближче майбутнє чекає цю країну.

«Ще два роки тому від Росії відчувалася енергетика росту та примноження матеріальних цінностей. Але найближчим часом країна не рухатиметься вперед. Зараз я відчуваю повний застій енергетики», – каже маг.

Кобзар переконаний, що така ситуація викликана, великою мірою, через зовнішній вплив. Він стверджує, що Росія вже страждає від тиску інших країн, і їх невдоволення її зовнішньою політикою. Нагадаємо, що вже 30 вересня курс рубля по відношенню до долара досяг рекордно низьких 39,7 / 1.

Учасник 14 української «Битви екстрасенсів», маг з Одеси Сергій Кобзар

Учасник 14 української «Битви екстрасенсів», маг з Одеси Сергій Кобзар

Але найбільші економічні проблеми чекають сусідню державу в майбутньому, зазначає ясновидець:

«Я бачу, що вже через кілька місяців економічний розвиток країни просто зупиниться. Те, чим багата ця країна, стає все дешевше, а, отже, населення – біднішими. Мені йде образ ракової клітини, яка може нескінченно розвиватися, ділитися і поширюватися, і при цьому вона тільки руйнує свій організм».

Для того, щоб уникнути такого застою, Росії необхідно вибрати інший шлях ведення справ – і внутрішніх, і зовнішніх. Але навіть у такому разі, зазначає ясновидець, гарантій уникнення економічної кризи країна не матиме.

[vote id=6718]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: