Битва екстрасенсів

Шок! Дівчинка воскресла через півгодини після смерті

Минулого тижня ще один учасник чотирнадцятого сезону «Битви екстрасенсів» не впорався із завданнями тижня. І цим учасником стала ясновидиця з Гваделупи Вінус. В одному з випробувань екстрасенси спробували зазирнути у майбутнє та побачити те, що сталося відразу після події зафіксованою камерою.

Камери спостереження, відео реєстратори. Вдень і вночі вони фіксують кожен наш крок. І часто найважливіше залишається за кадром. Чи здатні ясновидці продовжити відеофрагмент? Це і вирішили з’ясувати творці проекту.

Героями цього випробування стали звичайні люди, у яких сталося нещастя – на плівці були відображені останні хвилини життя їх близьких. У цьому випробуванні учасники працювали паралельно. Двом екстрасенсам одночасно запустили один і той же фрагмент відео. І зупинили на тому ж кадрі. Після чого вони повинні були розповісти, що сталося далі.

Арман Цибульський проходить перше випробування

Арман Цибульський проходить перше випробування

Олена Агудаліна приїхала з міста Дружківка, Донецької області. Екстрасенси були її єдиною надією дізнатися правду про вбивство дочки Христини. На відео видно, як дівчина виходить з магазину. А вже через годину її знайшли зґвалтованою та жорстоко вбитою. Просто перед вікнами власного будинку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ясновидиця: в України дуже хороший потенціал

«На плівці, яку ми принесли екстрасенсам, наша Христина ще жива – це останнє, що ми бачили. – розповіла Олена. – Ми хочемо дізнатися найголовніше – що сталося у той момент, коли вона пішла з кола огляду камери».

Ясновидці відразу відчули, що дівчина на відео – мертва.

«Жах! Її тіло – немов решето!» – розповіла про свої бачення Джулі Мак-Кензі і додала, що у вбивці з Христиною був любовний зв’язок.

Екстрасенс Джулі Мак-Кензі

Екстрасенс Джулі Мак-Кензі

Крім матері на «Битву екстрасенсів-14» приїхав і хлопець загиблої дівчини Олександр. Він теж є на відео і стверджує, що про той вечір нічого не пам’ятає.

«Я був не в тверезому стані. Пам’ятаю тільки фрагментами – розповів Олександр. – Пам’ятаю, що сидів на бордюрі, а коли прокинувся, Христини вже поруч не було».

«Дівчина дуже ображена на нього. Вона його дуже любила і довіряла йому. Вона хоче забрати його до себе на той світ!» – шокували хлопця Софія Малиновська та Ніна Осипенко.

«Я відчуваю, що дух цієї дівчини зараз тут – розповіла під час проходження випробування ясновидиця з Австралії. – Вона каже, що вбивця є на відео!»

Христина та Олександр

Христина та Олександр

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як очиститися від гріхів предків?

Жах! Невже це правда і до смерті Христини причетний її коханий? Але як тоді Олександр зважився прийти на «Битву екстрасенсів»? Чи понесе покарання убивця? І які ще шокуючі подробиці жорстокого вбивства молодої дівчини розповіли учасники проекту?

Друге відео, про яке повинні були розповісти екстрасенси, було зняте 31 грудня 2013. На ньому була зображена маленька Олеся Оданець, якій на той момент було три з половиною рочки. Її батько Руслан приїхав на «Битву екстрасенсів». Адже подія, що відбулася відразу після ранкового свята, назавжди змінила життя його родини.

Тато Олесі Оданець

Тато Олесі Оданець

«У мене німіють руки і ноги, стають важкими, я перестаю їх відчувати – розповів про ті відчуття, які випробував на собі під час проходження цього випробування маг Сергій Кобзар. – Мені важко дихати, повітря все менше й менше… Мокро! Кругом вода».

«Ми всі готувалися до святкування Нового Року. До нас приїхали друзі. Поки жінки готували стіл, ми з моїм другом були в коридорі, а діти знаходилися в залі – розповів тато Олесі Руслан. – У якийсь момент дружина сказала, що Олесі щось не чутно. Ми відразу ж кинулися її шукати, і знайшли – в басейні … у неї не було ознак життя!»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як зберегти шлюб?

Медики, які приїхали на місце трагедії, констатували смерть дівчинки, так як дитина більше 30 хвилин не дихала. Однак те, що сталося далі, батьки досі не можуть пояснити.

Що ж сталося, спробувала розповісти шаманка Ірина Богданова:

Ірина Богданова

Ірина Богданова

«Я не розумію, що відбувається, тому буду просто говорити те, що бачу. Схоже дитина захлинулася і не дихає. Бачу людей в чомусь білому. Чую жіночий крик. А тепер, як ніби через темряву протягується сильна чоловіча рука – це, швидше за все, рука батька. Ніби він через темряву повертає її в наш світ. Мені йде біблійний сюжет, як Єлизар воскрешає дитину!»

«Я не міг повірити в те, що дочка могла померти. Молився Богу, не припиняв робити штучне дихання, масаж серця і в якийсь момент почув дихання. У неї з’явився перший пульс», – розповів Руслан.

У це складно повірити, але батько повернув дочку до життя, коли дві бригади швидкої допомоги констатували смерть! Як таке могло статися – змогли пояснити тільки екстрасенси. Що вони розповіли про цей випадок, а також – що чекає дівчинку у майбутньому?

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

«Бачу торжество – весілля. Всі веселяться і гуляють, але потім картинка змінюється … О Боже, це два вовки виють на одну луну – це смерть двох людей в один день!» – розповіла про свої бачення циганська ясновидиця Рубіна Цибульська.

Рубіна Цибульська

Рубіна Цибульська

«Я бачу, як поранили чоловіка! Він бореться за своє життя. У нього вибір – вбивати або бути вбитим!» – розповіла про свої відчуття Вінус.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як за допомогою звичайної прикраси залучити здоров’я і багатство?

Як екстрасенси пройшли це випробування? Які шокуючі подробиці про життя людей зображених на плівці вони повідали їх рідним? Чому сімейство циганських ясновидців виступили один проти одного в цьому випробуванні, і при чому тут ясновидиця Ганна Василенко?

Дивіться відео програми «Битва екстрасенсів-14» з першого випробування минулого тижня ПРЯМО ЗАРАЗ:

Video: Папа воскресил дочь через полчаса после смерти

Экстрасенсы попытались заглянуть в будущее и увидеть то, что произошло сразу после происшествия зафиксированного камерой. Что из этого вышло – читайте сами…

Video: Папа воскресил дочь через полчаса после смерти

Экстрасенсы попытались заглянуть в будущее и увидеть то, что произошло сразу после происшествия зафиксированного камерой. Что из этого вышло – читайте сами…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: