Битва екстрасенсів

Як прожити кілька життів?

Циганський ясновидець Арман Цибульський прийшов на проект «Битва екстрасенсів-14», аби підтримати на кастингах свою кохану дружину Рубіну. Однак волею долі сам потрапив в крісло претендента на участь і успішно пройшов відбір.

Про свій дар Арман знав з дитинства, але особливо ніяк не використовував і не розвивав його до того моменту, як став учасником «Битви».

«Я все своє життя відчував себе особливим – розповів циганський ясновидець. – Відчував, що знаю більше, ніж мої однолітки. Часто в дитинстві у мене були дивні відчуття відділення астрального тіла і я спостерігав за собою збоку. Пізніше я навчився контролювати цей стан і використовувати його. Дізнався, що можу змусити поринути своє астральне тіло в тіла інших людей. Тоді я отримував інформацію про життя цих людей. Тим же методом, я міг впливати на дії людей. Відчував все життя себе виключно, як спостерігач, посланий для вивчення цього світу. І саме для цього вивчення мені було дано цей дар».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як циганська ясновидиця Рубіна Цибульська відчула в собі дар

Арман, ви використовуєте свої здібності в особистих цілях?

Так, й роблю це досить часто. Більше того, я просто не можу їх не використовувати, оскільки вони є частиною мене. Авжеж, беручись за якусь справу, я визначаю її доцільність. Це допомагає мені використовувати життєвий час максимально раціонально. Завдяки своєму дару я за свої роки вже прожив кілька повноцінних життів.

Циганський ясновидець Арман Цибульський

Циганський ясновидець Арман Цибульський

До вас за допомогою зверталися публічні люди?

Я не вів практику до проекту «Битва екстарсенсов-14», але з публічними людьми мені доводилося спілкуватися. Проблеми їх в основному пов’язані з відсутністю енергії, яку вони надсилають на творчу діяльність. Без енергії – немає творчого процесу, бо його неможливо здійснювати автоматично. Це їх основна проблема.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захистити дитину від пристріту?

Опишіть найскладніший випадок, з яким ви стикалися

Смерть мого дідуся. Я нічого не зміг зробити … Пам’ятаю, як три останні дні його життя я посилено намагався занурити себе в його тіло, щоб врятувати, але він при будь-якій спробі зробити це, виштовхував мене. І після його смерті я відчув на собі важку негативну енергетику. Саме від неї мене намагався врятувати дідусь, виштовхуючи зі свого тіла. Вона діяла на мене ще три роки. І могла б вбити, але на третій день дідусь спустився до мене, поклав руку мені на голову і допоміг мені. Смерть – це дуже потужна сила. Якщо вона була послана Богом забрати душу, то не варто намагатися їй протистояти. Максимум чого можна домогтися, так це піти за нею.

Арман Цибульський

Арман Цибульський

Як змінилося ваше життя після участі у проекті «Битва екстрасенсів-14»?

Найголовніше це те, що я зміг випробувати свої сили і усвідомити екстрасенсорні можливості. Я не збирався займатися їх розвитком, так як моїх сил мені цілком вистачало для забезпечення свого життя щастям. Але несподівана участь в проект дало усвідомлення всіх можливостей. Я побачив знак, зрозумів, що повинен вийти на новий рівень і змінити своє життя, що повинен розширити сферу свого впливу і допомагати людям. Це велика мета!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бездітність – це вирок?

Публічність для екстрасенса – це добре, чи погано?

Публічність для екстрасенса – це випробування. Публічність закриє можливості для екстрасенса, що знаходиться під впливом власного его, і додасть сили для екстрасенса, що знаходиться на шляху добра.

Арман Цибульський

Арман Цибульський

[vote id=8322]

Як Арман проходив випробування тижня – дивіться ПРОСТО ЗАРАЗ у відео:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: