Битва екстрасенсів

Обережно! Від вибору будинку залежить ваше життя

Минулого тижня екстрасенси пройшли ряд випробувань. Наприклад, у першому завдані їм необхідно було зазирнути в майбутнє та розповісти, що сталося відразу після події зафіксованої камерою. Як екстрасенси пройшли це випробування, ви можете прочитати і подивитися ТУТ. А в другому випробуванні учасники «Битви екстрасенсів-14» вирушили до Полтави, де їх з тривогою і нетерпінням чекала родина Солодун.

Світлана і Сергій разом уже одинадцять років. У них є прекрасна дочка Ліза. На вигляд – це абсолютно щаслива дівчинка. Якби не одне але. Щоночі вона бачить силует чоловіка та через це налякана до смерті. Ліза навіть не лягає спати без ікони! Вперше в житті батьки не можуть захистити єдину дитину, бо не знають, від кого і як.

«Якось Ліза вибігла з кімнати і закричала: «Мамо! Мама! Мама! Мама! Там дядько стоїть!» Я запитала, де і вона показала на кут шафи. Але там нікого не було! – розповіла Світлана Солодун – Відбуваються якісь незрозумілі речі. Ми безсилі і не можемо нічим допомогти своїй дитині».

Що ж турбує дівчинку? Першим на це питання спробували відповісти Софія Малиновська і Ніна Осипенко. Однак екстрасенси запевняли, що дівчинка бачить не дух чоловіки, а дух маленького ненародженого хлопчика. Про яку дитинку йшлося? Про цей трагічний випадок в сім’ї не люблять згадувати. Виявляється, Світлана втратила свою другу дитину п’ять років тому.

Софія Малиновська та Ніна Осипенко на випробуванні

Софія Малиновська та Ніна Осипенко на випробуванні

На жаль, ясновидцям Софії та Ніні не вдалося пояснити, що за образ чоловіка лякає 10-річну Лізу. І наступним на знімальний майданчик вийшов циганський ясновидець Арман Цибульський:

«Я бачу жінку з прямим волоссям. Вона пов’язана з вами, Сергію! Вона стоїть з розпущеними руками і ніби взиває до темних сил. Вона хотіла позбутися вас, Світлана, і розраховувала, що тоді вона зможе отримати Сергія».

Слова Армана шокували жінку. Можливо, екстрасенс і прав, адже Сергій – чоловік видний. І користується популярністю серед жінок. Можливо, хтось і справді намагався прибрати Світлану з дороги з допомогою чорної магії? Може бути через це жінка п’ять років тому втратила дитину. Приблизно в той же час і розкололася рамка ікони. Однак, видіння Лізи почалися значно пізніше.

 Циганський ясновидець Арман Цибульський під час випробування

Циганський ясновидець Арман Цибульський під час випробування

Випробування пройшли вже двоє учасників. І пояснити природу містичних проявів в сім’ї жодному з них не вдалося. Третім на зустріч з героїнею прийшов маг з Одеси, Сергій Кобзар. Однак, чомусь увагу учасника «Битви» привернула абсолютно інша квартира:

«Там жінка, вона просить допомоги – стоячи біля дверей чужої квартири, розповів Сергій – Я чую кроки чоловіки … Жінка – стогне».

Про що говорив екстрасенс, довго не міг ніхто зрозуміти. Однак, вже через деякий час вся знімальна команда дізналися страшну таємницю цієї квартири. Виявляється, в ній чоловік жорстоко розправився зі своєю дружиною, а потім покінчив із собою, вистрибнувши з вікна. У цей час, за дверима, у під’їзді, знаходився син подружжя. Хлопець чув крики матері і всіляко намагався потрапити до квартиру, але не зумів, и коли вийшов на вулицю, то побачив на землі труп батька.

«Наскільки нам відомо, у нього було дві фірми, дві машини. Говорили, що він депутат. А вона – вчителька», – розповіли жінки з сусіднього будинку.

Ліза щоночі бачить силует чоловіка і через це налякана до смерті.

Ліза щоночі бачить силует чоловіка і через це налякана до смерті.

Як з’ясувалося пізніше, загадкова смерть цього подружжя не єдина в цьому будинку. І виною всьому, запевняють ясновидці, – будинок.

«Цей будинок, як один великий морг. Є відчуття, що ти йдеш, а замість квартир ящики з трупами. Жителі, які тут живуть, є їжею….» – розповів про свої жахливих відчуттях Сергій Кобзар.

«Таке враження, що тут тьма духів. Мені важко дихати!» – розповіла Вінус.

«Мене привів до вас дух людини. Він хоче розповісти, за що його насправді вбили!» – розповіла ясновидиця Джулі Мак-Кензі.

Невже дійсно будинок вбиває своїх жителів? Але чому він позбавляється від своїх мешканців? Що і головне – для чого так лякає маленьку Лізу? Чому ясновидиця та емпат Галина Потоцька проходила випробування, перебуваючи у лікарні? Шокуюча правда устами екстрасенсів!

Ясновидиця та емпат Галина Потоцька

Ясновидиця та емпат Галина Потоцька

Дивіться друге випробування проекту «Битва екстрасенсів-14» минулого тижня ПРЯМО ЗАРАЗ:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: