Битва екстрасенсів

Екстрасенс: неосвячені квартири та будинки – прохідний двір для духів

Будинок – це те місце, де ви хочете почувати себе захищеним, коли будете приходити після важкого трудового дня і відпочивати, а на вихідних – грати і весело проводити час з сім’єю. Але що робити, якщо ви не відчуваєте себе вдома захищеним? Неначе хтось або щось хоче перешкодити вашому комфорту?Як захистити свій дім? Відповіді на ці питання дала учасниця «Битви екстрасенсів» в Україні, експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», шаманка Ірина Богданова.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як суїцид відбивається на сім’ї?

«Якщо ви відчуваєте дискомфорт у власній оселі, то в першу чергу, потрібно покликати священика. Неосвячені квартири та будинки – прохідний двір! Це означає, що будь-який дух або потойбічна істота може в нього проникнути крізь стіни, що вони і роблять досить часто. Це може бути, наприклад, не упокоєнна душа, яка раніше жила в вашому домі. Після освячення, стіни вашого житла стають захищеними і дух вже, як би не хотів потрапити, не зможе цього зробити», – радить шаманка Ірина Богданова.

Ирина Богданова

Ірина Богданова

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Как перестать жить в страхе?

Смерть на собачому ошийнику! Не пропустіть випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у середу, 24 червня, о 20:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: