Битва екстрасенсів

Чоловік пропустив через себе 500 вольт, аби перевірити здібності екстрасенсів

Не так давно відбулася прем’єра найочікуванішого містичного проекту країни «Битва екстрасенсів-14». Ми вже розповідали, як проходили відбіркові кастинги, а також – хто з екстрасенсів потрапив до числа дванадцяти найсильніших 2014 року. Тепер хотілося б розповісти про традиційне випробування під назвою «Ширма». Тим більше, що цього року головним героєм завдання стала людина з унікальними здібностями.

Першим випробуванням сезону стала «Ширма». Люди з надздібностями мали визначити, що знаходиться за нею. Було багато припущень – русалка, глухий осел, циганські танці та багато іншого. Але лише деякі наблизилися до істини.

«Загроза життю. Небезпека. Я відчуваю страх», – говорила ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко.

«Бачу спалах світла, потім непроглядна темрява і крики жаху», – розповів чорний маг з Одеси Денис Малахов.

«Небезпека! Енергетика така кілка, смертельна», – сказав циган з Петербурга Арман Цибульський.

Завдання "Ширма"

Завдання “Ширма”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кастинг екстрасенси принесли свічку-фалос, пили кров та привели духа

І не помилилася. За ширмою дійсно знаходилась людина, яка …. сиділа прикута до електричного стільця! Українець Олександр Данильченко приборкує одну з найпотужніших надприродних сил – електрострум. Він стверджує, що має імунітет до електричного розряду:

«Те, що я проводжу струм, знають одиниці, дуже маленьке коло. Я хочу жити спокійно (Сміється). На «Битву» прийшов не тільки перевірити здібності екстрасенсів, а й поставити свій власний рекорд. Раніше я відчував на собі 380-400 вольт, а цього разу хотів для себе спробувати 500 вольт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стали відомі імена найсильніших екстрасенсів 2014

У Олександра імунітет до електричного розряду

У Олександра імунітет до електричного розряду

Це неймовірно! Від такого розряду може зупинитися серце. Саме тому за всім, що відбувається на знімальному майданчику пильно спостерігали медики.

А поки йшла підготовка, між екстрасенсами почалися справжні енергетичні війни – 18-річний чорний маг-некромант з Києва Микола Бурлака навіщось відрізав волосся у своїх суперників. Такий вчинок молодого мага викликав гнів та лють у його колег-екстрасенсів:

«Ти мерзотник! Якийсь шмаркач мені буде волосся різати? Віддай його, тварюко! Таким чином він хотів забрати у нас силу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єру «Битви-14» подивилися більше 6 мільйонів українців

Чим закінчилося це протистояння? Як Олександр Данильченко переніс розряд електричного струму у 500 вольт? Чи змогли розгадати в чому феномен цієї людини екстрасенси? І хто з 12 найсильніших екстрасенсів 14 сезону, не витримавши морального напруження, розридався прямо на знімальному майданчику?

Українець Олександр Данильченко приборкує одну з найпотужніших надприродних сил – електрострум.

Українець Олександр Данильченко приборкує одну з найпотужніших надприродних сил – електрострум.

Відповіді на всі ці запитання ви зможете знайти, подивившись відео програми «Битва екстрасенсів-14» на нашому сайті прямо зараз:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: