Битва екстрасенсів

Стали відомі імена найсильніших екстрасенсів 2014

На телеканалі СТБ відбулася прем’єра 14 сезону наймістичнішого та найзагадковішого проекту країни «Битва екстрасенсів».

Людей, що володіють надможливостями, спочатку перевіряли найсильніші екстрасенси країни – переможці минулих сезонів «Битви». Потім вони повинні були пройти ряд випробувань: знайти свиню в селі, дізнатися, що ховається за ширмою, розповісти якомога більше про «Містера Х», яким цього разу виявилася відома актриса Наталя Андрейченко.

Успішно пройти всі випробування змогли тільки 12 чоловік. Знайомтеся, учасники чотирнадцятого сезону «Битви екстрасенсів», найсильніші екстрасенси 2014:

Сергей Кобзарь

Сергій Кобзар

Знахар, чаклун та маг з Одеси. Йому – 33 роки. В роду було тринадцять священиків, але він вибрав інший шлях служіння Богові і людям. Має унікальну здатність зчитувати інформацію з людей і для цього енергетично занурюється в тіло людини. Йому підвладні природні стихії, вміє викликати дощ і зупиняти ураган.

Галина Потоцкая

Галина Потоцька

Ясновидиця і емпат з Києва. Їй – 60 років. У минулому майстер спорту з баскетболу. Після трагічної загибелі сина зрозуміла, що її призначення – допомагати людям. Стверджує, що коригує людські долі. Для роботи використовує гусяче пір’я, ляльки-мотанки та карти, власноруч намальовані. Каже, що спортивне минуле допомагає їй досягати поставленої мети. Тепер її мета – перемога в «Битві екстрасенсів».

Арман Цибульский

Арман Цибульский

Циган з Петербурга. Йому – 34 роки. Про свій дар знав з дитинства, але ніяк використовувати і розвивати його не збирався, – йому більше подобалося бути бізнесменом (Арман має свій магазин взуття). Учасником «Битви екстрасенсів» став випадково. Приїхав підтримати дружину на кастингу, але сам успішно його пройшов. Тепер доводить дружині, що він не тільки люблячий і відданий чоловік, але і відмінний екстрасенс.

Алексей Скидан

Олексій Скидан

Слов’янський відун, цілитель та ясновидець з міста Сміла Черкаської області. Йому – 29 років. Переконаний язичник. Стверджує, що людина нікчемна, якщо йде проти природи. Закликає на допомогу чотири стихії: вогонь, повітря, воду та землю. Магічні здібності в його родині передаються старшій дитині. Олексій другий, але його старша сестра померла. В 16 років у Олексія була клінічна смерть після невдалої операції, тоді у нього і відкрився дар.

Винус

Вінус

Ясновидиця з Гваделупи – маленької острівної країни в Карибському морі, яка належить Франції. Їй – 41 рік. Вінус називає себе футуристом – варто їй поговорити з ким-небудь, як вона відразу бачить його майбутнє. Зчитує інформацію з вібрацій голосу людини. Екстрасенсорними здібностями володіє з народження. З дитинства Вінус вміє залишати своє фізичне тіло, тому коли помер її молодший брат, не засмутилася. Тепер вона просто спілкується з його душею.

Анна Васильченко

Анна Васильченко

Ясновидиця із Запоріжжя. Їй – 22 роки. Її народження пророкував прадід, який володів магічними здібностями. Він сказав, що саме їй передасть свій дар. Анна зчитує інформацію за допомогою кристалів цукру. Після спеціальних змов його смак змінюється. Також вміє читати … по пальцях. Доторкнувшись до людини або предмета, на пучках пальців Анни з’являються символи, які вона потім розшифровує.

Джули Мак-Кензи

Джулі Мак-Кензі

Медіум. Їй – 37 років. У 2011 році отримала премію «Екстрасенс року» в штаті Квінсленд, Австралія. Виросла на фермі в безлюдній пустелі, спілкувалася з тваринами. Довго навіть не знала про те, що інші люди не розуміють мови братів наших менших. Крім усього іншого, Джулі бачить минулі життя людей. Стверджує, що сама раніше була рабом, якого так ударили батогом, що шрам видно на передпліччі навіть в цьому житті. Нещодавно написала книгу, яку продиктував їй архангел-наставник.

Денис Малахов

Денис Малахов

Чорний маг з Одеси. Йому – 31 рік. Каже, що душу дияволу не продавав, але через це слабкіше не став. Звідки дар – сам не знає, в роду зі здібностями нікого не було. Бачить мертвих та спілкується з ними, як з живими. Стверджує, що все, що він бажає іншій людині, збувається, тому краще не стояти у нього на шляху!

Ирина Богданова

Ірина Богданова

Шаманка з Іжевська. Їй – 52 роки. Вона ледь не померла при народженні. Ірина вважає, що це була перша посвята – знайомство зі смертю, із потойбічним світом. Стверджує, що у кожної людини є унікальний енергетичний хвіст, який має свою форму і колір та змінюється в залежності від настрою і характеру людини.

Николай Бурлака

Микола Бурлака

Наймолодший учасник сезону. 18-річний некромант з Києва. Прогулянки по кладовищу для нього звичайна справа. Він стверджує, що там набирається сил. Щоб отримати інформацію, ріже собі вени і таким чином викликає духів, які дають йому відповіді на всі питання.

Рубина Цибульская

Рубіна Цибульська

Циганка, дружина Армана. Їй – 34 роки. Разом вони виховують 6-річного сина, який, як і всі цигани, володіє даром. Рубіна працює з картами, дзеркалами, читає по руці, вміє заговорювати воду. Стверджує, що циганська магія найсильніша в світі.

Софья Мариновская и Нина Осипенко

Софія Малиновська та Ніна Осипенко

Цілительки і ясновидиці. Працюють тільки вдвох, точніше … втрьох. Адже коли вони тримаються за руки, до них приходить дух, якого вони ласкаво називають «другом». Цю чудову трійцю звів випадок. Ніна Єгорівна прийшла на прийом до Софії Андріївни і, як виявилося, привела з собою духа, який став для жінок провідником з того світу.

Переглянути першу програму 14 сезону ви можете ПРЯМО ЗАРАЗ:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: