Битва екстрасенсів

На кастинг екстрасенси принесли свічку-фалос, пили кров і привели духу

Стартував найочікуваніший містичний проект людських надможливостей «Битва екстрасенсів». Прем’єрний випуск 14 сезону програми зібрав біля екранів телевізорів більше 6 мільйонів українців. Також вперше за всю історію програми телеглядачі змогли побачити, як проходять відбіркові етапи.

Протягом тижня найсильніші екстрасенси країни – переможці минулих сезонів – проводили відбір людей, що називають себе екстрасенсами. Деякі з них просто шокували як членів журі, так і знімальну команду. Так, наприклад, одна з жінок принесла на кастинг свічку-фалос, а молодий хлопець прямо на очах у всіх різав собі вени та пив власну кров.

Ось такі дивні атрибути приносили на кастинг учасники

Ось такі дивні атрибути приносили на кастинг учасники

Але більш за всіх здивували дві жінки – Софія Малиновська та Ніна Осипенко. Вони прийшли на кастинг і з порога заявили: «Нам потрібно три стільці, ми прийшли втрьох, третій – наш друг дух. Він не говорить нам, як його звуть, але цей дух дуже хороший».

Можливо, члени журі поставилися б скептично до заяви жінок, якби раптово, без видимих ​​на те причин, завалився стіл. Жарти це чи ні, випадковість чи збіг обставин, невідомо досі. За цим столом сиділи десятки людей, але тільки ці двоє чи троє учасників намагалися налаштуватися на випробування, як цьому предмету інтер’єру знадобився терміновий ремонт.

Учасниці, які працюють утрьох - з духом

Учасниці, які працюють утрьох – з духом

Кастинг в цьому сезоні був досить жорстким. Найсильніші ясновидці «Битви» вивели на чисту воду сотні тих, хто тільки називає себе екстрасенсом, а насправді ними не є.

Які ще цікаві персонажі приходили на кастинг – дивіться у відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: