Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки в 14 випуску «Зважені та щасливі»-8?

14 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 став досить емоційним для команд. Наближається вирішальна битва чорних, з якої одна родина поїде додому за крок до фіналу. Які результати показали ваги та чи врятував Рожевих бонус від другої чорної футболки – читайте в матеріалі.

Першим на ваги став тренер Василь Вірастюк. 14 тиждень схуднення чоловік розпочав із вагою 136 кілограмів. Проте Василь набрав один кілограм. Причиною могли стати постійні відрядження і завантажений графік тренера.

фото 9

І наступною показала нову вагу команда Рожевих – Іван та Оля Нестерові. Родина змогла вберегти себе від других чорних футболок, адже втратила достатню кількість ваги. Батько стабільно втрачає по одному кілограму, а донька втратила 2 кілограми. З урахуванням бонусу -2 кілограми на турнірній таблиці їм вдалося втриматися над жовтою лінією.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки в 13 випуску «Зважені та щасливі»-8?

фото 10

Команда Синіх – Сашко та Наталя Валігурські – також стали на вагу. Спільний результат становив -7 кілограмів. У відсотках такий результат дорівнює 2,83%.

фото 11

Олег та Богдан Буряки вкотре довели, що старанно працюють над своєю вагою. Протягом всіх тижнів вони показують гідний результат. Син втратив 4 кілограми, а батько — 3. Відсоток у 3,18% перемістив Червоних на першу позицію.

фото 12

Особливо небезпечний тиждень став для команди Жовтих – Людмили та Наталі Мотик. Незважаючи на гарний результат, дівчата наділи чорні футболки. Мати скинула 3 кілограми, а донька — 2. Проте у відсотковому значенні цього було недостатньо, аби не потрапити під жовту лінію.

фото 13

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.