Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки в 13 випуску «Зважені та щасливі»-8?

На 13 тижні проекту «Зважені та щасливі»-8 батьки та діти сяяли в нових образах на червоній доріжці. Зустріч із рідними дала кожному силу і віру в перемогу. Однак після Ночі краси чарівництво закінчилося. Учасникам знову довелося стати на ваги й показати результат своєї праці. Хто надів чорні футболки – читайте в матеріалі.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 12 випуску «Зважені та щасливі»-8?

Традиційно першим на ваги став Василь Вірастюк. Попередня вага тренера була 136 кілограмів. На тринадцятому тижні тренер не скинув жодного кілограма.

зважені та щасливі

Першими серед учасників дізнавалися свої результати 13 тижня Ольга та Іван Нестерові. Це єдина пара на проекті, яка жодного разу не потрапляла під жовту лінію. Іван скинув 1 кілограм, а Оля 2. У процентному співвідношенні результат склав 1,61%.

зважені та щасливі

Свої результати показали Олег і Богдан Буряки. На цьому тижні сім’я сяяла на червоній доріжці, дивуючи своїх близьких. Олег став королем Ночі краси. Він зміг не втратити свій титул, адже показав гідний результат. Ваги показали -4 кілограми у батька і -3 кілограми у сина. У відсотках 7 кілограмів становили 3,08%.

зважені та щасливі

Команда Синіх – Наталія та Сашко Валігурські – також стали на ваги. На 12 тижні їх врятували учасники, адже Саша пообіцяв старатися. У 13 випуску мати і син довели, що готові боротися. На двох вони скинули 7 кілограмів.

зважені та щасливі

Останніми результат своєї праці показала команда Жовтих – Людмила та Наталія Мотики. Мама й дочка на двох скинули 4 кілограми. Цього було достатньо, щоб не потрапити під жовту лінію.

зважені та щасливі

Найгірший результат показали Рожеві та вперше наділи чорні футболки.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.