Зважені та щасливі

Зважування 3 випуску «Зважені та щасливі»-8 показало перший нуль на проекті

Третій тиждень нового сезону «Зважені та щасливі»-8 закінчується звичним зважуванням для команд, проте незвичними результатами. Найбільш хвилюючий момент за весь час перебування учасників в умовах схуднення, адже вони всі у зоні ризику. Ба більше, «зважені» у небезпеці: попереду битва чорних.  

За традицією нового сезону «Зважені та щасливі»-8 першим свій результат показав Василь Вірастюк. Особисто на зважуванні він не був присутнім, проте у відеозверненні надіслав візитівку, де зважився та показав -1 кілограм. Нинішня вага тренера становить 147 кілограмів.

зважені та щасливі

Першими серед команд на ваги стали переможці конкурсу – Коричневі, які здобули -2 кілограми на випробуванні із дистанцією у 1,5 кілометра. Аліна Радомська та Наталія Макаренко скинули по 2 кілограми, а з урахуванням бонусу -6. У відсотковому співвідношенні це становить 3,11%.

зважені та щасливі

Богдан та Сюзанна Ремські цього тижня отримали +1 кілограм як антибонус на конкурсі із підгузками. Спільно мати та син втратили 4 кілограми. Богдан втратив лише 1 кілограм, із урахуванням антибонусу його результат враховано не було. На турнірній таблиці вони зайняли останню позицію із 1,12%. Проте ненадовго.

зважені та щасливі

Фіолетові, які вже в чорному, показали найгірший результат, втративши по одному кілограму на двох. Зрозуміло, у відсотках це становить ще менше, а саме 0,76%.

Більше на тему: Результати зважування другого випуску «Зважені та щасливі»-8

Перший нуль на проекті «Зважені та щасливі»-8 показала команда Блакитних. 0,38% стало недостатньо, аби не потрапити під жовту лінію. Вероніка Бадьорна не змогла скинути жодного кілограма, що привело команду на битву чорних.

зважені та щасливі

Тож у битві за життя взяли участь три команди: Фіолетові, Помаранчеві та Блакитні. Хто пройшов всі випробування у битві за місце на проекті та не залишив будинок «зважених» – показало наймоторошніше випробування.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.