Зважені та щасливі

Мирослава Ульяніна розповіла, як почала займатися бігом

Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна розповіла про свою любов до спорту, а саме до бігу. Біг для ведучої став важливим у житті. Мотиваційною публікацією ведуча поділилася у своєму Instagram, де розповіла, як почала вести здоровий спосіб життя. Докладніше читайте в матеріалі.

Мирослава Ульяніна активно веде сторінки у соціальних мережах, де підтримує контакт зі своєю аудиторією. Одна з її основних цілей – це  залучення широких мас до здорового способу життя. Новою історією стала тема про любов до спорту.

Мирослава Ульянина

До третього курсу ведуча не вела активного способу життя, в дитинстві була абсолютно неспортивною. З часом перші задатки почали проявлятися у бажанні спробувати себе на біговій доріжці, проте надовго витримки не вистачало.

Більше на тему: Мирослава Ульяніна розповіла, як правильно присідати

Розуміння того, що саме спорт – це те, що повністю належить Мирославі Ульяніній, прийшло у 2008 році. З того часу відчуття жаги до тренувань її не покидає. Мотиваційним стимулом бігати стало телебачення і бажання схуднути. Щоб виглядати привабливо на телеекранах, дівчина щоранку прокидалася й бігала до 5 кілометрів.

Більше на тему: Мирослава Ульяніна збирає друзів

Поїздка до Америки, як зазначає телеведуча, остаточно вирішила її долю у спорті. Ранкові пробіжки в парку, марафони та спортивні вправи вже не дали можливості відмовитися від тренувань. Із поверненням до Києва Мирослава почала брати участь у забігах містом. Під час одного з них Мирослава вирішила бігти не звичні для себе 5 кілометрів, а всі 10.

Мирослава Ульянина

До сьогодні Мирослава Ульяніна самостійно заряджається енергією від пройдених дистанцій та намагається зацікавлювати інших.


View this post on Instagram

A post shared by Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina) on

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.