Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування сьомого тижня

Зважування – фінальна частина кожного випуску програми «Зважені та щасливі». Хто з учасників показав найкращий результат? Яка пара отримала чорні футболки? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування сьомого тижня

Зважування – етап, який викликає тривогу у кожного учасника «Зважені та щасливі». Для одних це привід похвалитися результатами, а для інших – страх виїхати додому так і не здійснивши свою заповітну мрію.

Читайте також: Половина учасників «Зважені та щасливі» вирушила додому

Першими на ваги стали Лідія та Олександр Бойко. Нагадаємо, що цього тижня пара заробила серйозний антибонус. Тому на зважуванні враховувалися скинуті кілограми лише одного з подружжя. Незважаючи на всі конфлікти їм вдалося показати хороший результат. Лідія скинула 3 кілограми, а Олександр, який на цьому тижні худнув будинку – 4. Проте, це не врятувало їх від попадання під жовту лінію, адже старання Олександра не враховувалися. Підсумок – 1.38%.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування сьомого тижня

Найбільше на цьому тижні скинула Марта Марнауз. При вазі 144 кілограмів їй вдалося схуднути на 5. Її чоловік Андрій скинув 3. Але цього не вистачило, щоб стати кращими у відсотковому співвідношенні. Разом вони позбулися 2.7% зайвої ваги.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування сьомого тижня

Кращий результат у відсотках показали Коричневі. По-перше, Лідія стала переможницею змагання на доріжках, заробивши таким чином мінус 2 кілограми на зважуванні. По-друге – пара показала реальний результат. Дмитро схуд на 3 кілограми, а Лідія при вазі 94 позбулася 2. З огляду на бонус – 3.1% у відсотковому співвідношенні.

Найгірший результат показала пара Наташі та Олексія Добрянських. Подружжя скинуло всього 2 кілограми на двох, але мало ще плюс 2 бонусних, які Олексій заробив на доріжці. Саме це допомогло парі не потрапити під жовту лінію.

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування сьомого тижня

Отже, чорні футболки цього тижня отримала пара Зелених. Саме вони стали першими учасниками майбутньої «Битви слабких».

Які результати показали інші учасники, а також, чим героїв налякала майбутня «Битва слабких» дивіться у відеоматеріалі:

Video: «Зважені та щасливі»-7: результати зважування сьомого тижня

«Зважені та щасливі»: Хто з учасників показав найкращий результат 7 тижня? Яка пара отримала чорні футболки та потрапила на битву слабких?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.